النتائج 1 إلى 3 من 3

الموضوع: مجموعه بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی درباره راز ویروس کرونا و بعوضة مخفی و نامریی

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. مجموعه بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی درباره راز ویروس کرونا و بعوضة مخفی و نامریی

  مصدر المشاركة
  ـ1ـ
  الإمام ناصر محمد اليماني
  10 - رجب - 1441 هـ
  05 - 03 - 2020 مـ
  ۱۵-اسفند-۱۳۹۸ه.ش.
  12:51 مساءًا
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=324206
  _______

  ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است شاید بازگردند...


  بسم الله الرحمن الرحيم و صلوات خداوند بر انبیا و اولیای الهی در هر زمان و مکان، از عذاب خدا بر آنان ترسی نیست و محزون نمی‌شوند. چقدر به صورت خاص به تصمیم‌گیران و رهبران مسلمین و به صورت عام به‌ کافران و روگردانان نصیحت کردیم؛ ولی شما نصیحت‌کنندگان را دوست ندارید. در هر صورت هم مشرکان و هم ملحدان و مسلمانان؛ حدیث خداوند را تکذیب کردند، مگر کسی که پروردگارم به او رحم کرده و از ایمانش خیری به دست آورده باشد. شما را به خداوند واحد قهار واگذار کردم؛ خداوندی که مرا خلیفه خود بر عالمیان قرار داد تا با حول و قوت خود مرا بر شما غلبه دهد. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾} صدق الله العظیم [ سورة القلم]
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم [تا بيشتر طغيان كنند] ؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}
  و اينك خداوند با کوچک‌ترین لشکريانش که نمی‌توان با چشم غیر مسلح آن را دید، شما را به تحدی کشیده است؛ دولت‌های بزرگ و کوچک به شدت به لرزه افتاده‌اند و این تنها یک ویروس انسانی است( مترجم: مقصود این است که ویروس انسان را بیمار می‌کند و ربطی به حیوانات ندارد) و هیچ چیزی درباره‌اش نمی‌دانید و اینکه خداوند از کجا آن را به جنگ شما فرستاده است و با آن تمام دانشمندان پزشکی بشریت را به چالش کشیده است و نتوانسته و نمی‌توانند برایش واکسن یا دارویی پیدا کنند؛ هر چه که اعلان کنند، والله دروغ می‌گویند؛ با اینکه این موجود زنده‌ یکی از سپاهیان کوچک و مخفی خداوند است، ولی اگر تمام پزشکان جهان جمع شوند و به یاری و کمک یکدیگر بشتابند؛ به اذن خدا قادر نخواهند بود -درمانی بیایند- تا بدانید نمی‌توانید به علوم خدا دست یابید، مگر خداوند سبحان بخواهد ولی شما مردمی ملحدید و مکر این سپاه خداوند"ویروس ناشناس و خفه‌کننده کرونا" را به صورتی خواهید دید که تصورش را هم نمی‌کردید و خداوند از راه ابتلای هوشمند و مخفیانه‌ی این ویروس، به‌ تدریج شما را مبتلا خواهد کرد تا برخی از بزرگانتان را که بخواهد؛ از راهی که نمی‌دانند مبتلا ‌کند. می‌بینم سازمان بهداشت جهانی این بیماری را بیماری واگیر جهانی- پاندمی- نمی‌دانند چون گمانشان این است که آن را کنترل خواهند کرد، ولی دروغ می‌گویند؛ چگونه می‌خواهند بر عذاب خدا غالب شوند؟! اما من امام مهدی ناصر محمد یمانی خلیفه‌ی خدا بر جهانیان به حقّ به شما فتوا می‌دهم که این تنها یک بیماری واگیر جهانی نیست؛ بلکه عذابی جهانی است و چون از دسته عذاب‌های خفیف‌تر است که قبل از عذاب بزرگ رخ می‌دهند[ تا شاید بازگردید]، حتماً در اوایل تعداد فوتی‌ها کم خواهد بود؛ ولی در حال حاضر میلیون‌ها نفر مبتلا شده‌اند، ولی از ابتلای خود بی‌خبرند و این از مکر خداوند است، تا افراد دیگری را مبتلا کنند، که خود را ازعذاب خداوند که باعث خفقان و تنگی‌نفس می‌شود در امان می‌دانند، به‌ طوری که فرد به‌ تدریج احساس کمبود هوا می‌کند، طوری که انگار دارد در آسمان بالا می‌رود- که اکسیژن آن کم است ـ تا جایی که به‌ تدریج به علت التهاب و ورم دستگاه و راه‌های تنفسی، نفس کشیدن برایش مشکل شده و خفه می‌شود؛ چگونه خداوند برخی از مستکبرانی را که می‌خواهد، گرفتار و مبتلا نکند، که آنان برای این گرفتاری سزاوارترند. آنها کسانی هستند که از ذکر پروردگارشان رومی‌گردانند-و گرفتار می‌شوند- شاید بازگردند و خداوند هر یک از آنها را که بخواهد هلاک می‌کند تا پندی برای عالمیان باشد، تا شاید با تضرع و دعا به سوی پروردگارشان رو کنند که عذاب را از آنان بردارد و به خدا وعده بدهند که از کتابش قرآن عظیم پیروی خواهند کرد و از خداوندی که میان آنان و قلبشان حایل می‌شود، درخواست کنند تا ایشان را در این امر استوار و ثابت قدم نگاه دارد و امیدوار باشند که خداوند قلبشان را بر وفای به این عهد که بسته‌اند [یعنی اگرعذاب را از آنان دور کرده و بردارد از کتاب خدا قرآن عظیم پیروی کنند و از هدایت شدگان باشند]، ثابت قدم نگاه دارد.
  آنچه که می‌خواهم با آن این بیان را به آخر برسانم؛ ندای خداوند در آیات محکم کتابش است که در اثنای موعظه‌اش درباره عذابی که باعث بیماری سینه می‌گردد آمده است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ ﴿٥٧﴾} صدق الله العظیم [ سورة یونس]
  { ای مردم! اندرزی از سوی پروردگارتان برای شما آمده است؛ و درمانی برای آنچه در سینه‌هاست؛ و هدایت و رحمتی است برای مؤمنان!}
  این موعظه‌ی عذاب؛ موعظه‌ای برای متقیان است.
  و می‌دانم این عذاب بسیاری از ملت‌ها را ترسانده و به هراس انداخته است، تا شاید توبه کرده و تنها خداوند یکتا و بی‌شریک را عبادت کنند و از گناهان بزرگ و ظلم‌های آشکار و اعمال زشت چه آنها که فاش و آشکارند و چه آنها که پنهانی در خفا انجام شده؛ از پنهان و آشکار آن توبه کنند و وضوی کامل گرفته و خدا را بدون شریک و به یگانگی عبادت کنند و هیچ احدی را همراه خدا نخوانند و به‌ یقین بدانید این عذاب مخفیّ جهانی؛ مکر خداوند واحد قهار است و آن طور که گمان می‌کنید، تنها یک بیماری مسری و واگیر نیست. هیهات هیهات؛ در آینده -حقیقت- را درخواهید یافت. پس از -عذاب خدا- به سوی خدا بگریزید که من آشکارا به شما هشدار می‌دهم. درهای خانه‌های خدا را بر روی کسانی که به سوی پروردگارشان می‌گریزند تا برای پروردگار یگانه و بی‌شریک خود نماز برپا دارند نبندید. مساجد از آن خداوند است، پس هیچ‌کس را با خدا نخوانند، هرکس که برای عبادت پروردگارش وارد خانه‌های خدا گردد؛ از ویروس خفقان‌آور در امان است، حتی اگر همراه او مبتلایانی وارد مساجد شوند که به سوی خدا گریخته‌اند. نمازگزاران صالحی که ایمان آورده و به خداوند توکل دارند؛ مبتلا نمی‌شوند؛ پس به خدا توکل کنید اگر مؤمن هستید.
  و بدانید این ویروس کرونا عذابی جدید و بسیار قوی و شدید است و به‌ تدریج و آرام آرام سینه را درگیر می‌کند تا جایی که نفسِ کسانی که خداوند اراده کند؛ قطع شود و هر کس که شفا می‌یابد بداند، این به دلیل درمان پزشکان نیست؛ بلکه به خاطر دعای او به درگاه پروردگار ارحم الراحمین است و‌ آنها نمی‌توانند برای عذاب خدا علاجی پیدا کنند؛ چون این ابتلایی برای آشکار شدن آنچه که در سینه‌ها پنهان است و برای خالص کردن دل‌های شما، نیست. بلکه عذابی است که به سینه برخی از روگردانان شما که خداوند بخواهد وارد می‌شود، شاید بازگردند و برخی از شما با عذاب خفه شدن- از این بیماری- که ویروس کرونا می‌نامید از دنیا می‌روند و این تنها عذاب خفیف‌تر برای عده زیادی از مردم است، شاید که بازگردند و به درگاه خدا تضرع کنند، تا شرّ این عذاب را از آنان بردارد و از کتاب حقِّ پروردگارشان قرآن عظیم پیروی کنند.
  خداوند این عذاب را از کسانی که بر آنچه که تربت حسین می‌نامند سجده می‌کنند، برنداشته و بر نخواهد داشت؛ چیزی که خداوند برای آن برهانی نازل نفرموده‌است، نه در قرآن و نه در سنت بیان حق پروردگارشان؛ بلکه این بدعتی از نزد خودشان است. خداوند این عذاب را از کسانی که به درگاه اهل قبور دعا می‌کنند تا سختی و بدی را از آنان دور کنند برنداشته و برنخواهد داشت. آنها دعاهای اینان را نمی‌شنوند و اگر بشنوند؛ استجابت نمی‌کنند و روز قیامت نسبت به شرک آنان کافر بوده و از ایشان تبری می‌جویند و بر علیه‌شان خواهند بود. چقدر به شما هشدار دادیم، چقدر شما را برحذر داشتیم و نصیحت کردیم که هیچ‌کس را با خدا نخوانید ولی متأسفانه اکثرشان ایمان نمی‌آورند مگر آلوده به شرک. و هم چنین [به ظالمان
  به صورت عام]؛ به بزرگانشان هشدار می‌دهیم و هم چنین به مسئولانِ رده‌های بعد در کشورهای اسلامی و تمام عالم؛ درمورد عذاب نزدیک خداوند و نشانه‌های عذاب دیگر هشدار می‌دهیم تا اینکه عذاب اکبر آنان را در بر گیرد؛ کسانی که در کشورها طغیان کرده و به ملت‌هایشان به ناحق ظلم می‌کنند و باعث بیشتر شدن فساد در زمین می‌شوند. همانا که پروردگارت در کمین است.
  و هم چنین به آنها در مورد سیارک عذاب الراجفة هشدار می‌دهیم که در آن سوی اقیانوس اطلس در غرب آن در ایالات متحده امریکا فرود خواهد آمد و‌ آن را خواهد لرزاند و خاک زمینشان را به هوا می‌پراکند و آسمان عالم از خاک آن زمین، آکنده خواهد شد و موج اصابت آن به تمام نقاط این عالم خواهد رسید و خواهید دانست که به اذن خداوند و پروردگار عالیمان من از راست گویانم و اگر سیارک عذاب باعث تذکر شما نشود؛ سیاره سقر بعد از این خواهد بود پس ای خردمندان از خدا بترسید.
  موعد فساد اکبر موعود در زمین مبارک مسجد الاقصی که اولین قبله از دو قبله است، فرا رسیده‌است. ای کسانی که بیت الله المعظم را فروختید؛ همانا که نزد خداوند حرمت مسجد الاقصی مانند حرمت مسجد الحرام است و من در برابر عذاب خدا نه یاوری برایتان می‌یابم ونه پناهی... و دنیا و آخرت خود را از دست خواهید داد و این خسرانی آشکار است و من ناصح امین شما هستم و مرگ به سراغتان آمده ولی شما غافلانه رومی‌گردانید. خدایا ابلاغ کردم ...خدایا شاهد باش. وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.
  خليفة الله وعبدُه؛ الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ.

  اقتباس المشاركة: 324226 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..


  - 1 -

  الإمام ناصر محمد اليمانيّ

  10 - رجب - 1441 هـ
  05 - 03 - 2020 مـ
  12:51 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=324206
  ________


  فايروس كورونا من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلهم يرجعون ..


  بسم الله الرحمن الرحيم، وصلوات الله على أنبيائهِ وأوليائهِ في كلِّ زمانٍ ومكانٍ لا خوفٌ عليهم من عذابه ولا هم يحزنون، فلَكَم نصحنا صُنّاع القرار قيادات المسلمين خاصةً والكفار عامّة والمُعرضين ولكن لا يحبّون الناصحين، وعلى كلّ حال لقد كذّب المكذّبون بحديث الله سواءٌ الملحِدون أو المشركون أو المسلمون إلا مَن رِحم ربّي منهم وكسب في إيمانه خيراً، وتركتُكُم لله الواحد القهّار الذي جعلني خليفته على العالمين ليُظهرني عليكم بحولهِ وقوّتهِ، تصديقاً لقول الله تعالى: { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظيم [القلم].

  وها هو تحدّاكم بأصغر جنوده لا يُرى بالعين المجرّدة فزلزلَ دول العالم الكبرى والصغرى زلزالاً عظيماً وهو مجرّد فايروسٍ بشريٍّ لا تحيطون بعلمه من أين غزاكم الله به مُتحدّياً الله به كافة علماء الطب البشريّ، فلا ولن يستطيعوا أن يجدوا له لقاحاً مضادّاً كما يزعمون مهما أعلنوا فلا يفتنوكم! فواللهِ إنّهم لكاذبون (برغم أنّه كائنٌ حيٌّ صغيرٌ من جنود الله الخفيّة) ولو اجتمع له كافّة أطباء البشر؛ ولو كان بعضُهم لبعضٍ ظهيراً ونصيراً فلا ولن يستطيعوا بإذن الله كي تعلموا أنّكم لا تحيطون بشيءٍ من علمهِ إلا بما شاء سبحانه، ولكنّكم قومٌ ملحِدون ولسوف ترون مِن مكر جنديّ الله المجهول (فايروس كورونا) الخانق ما لم تكونوا تحتسبون، ويستدرِجكم الله بطريقة إصابته الذكيّة والخفيّة ليصِل إلى من يشاء الله من كبرائكم من حيث لا يعلمون، وأرى منظمة الصحة العالمية لا يعتبرونه وباءً عالميّاً بعد! كونهم بزعمهم سوف يسيطرون عليه وإنّهم لكاذبون، فكيف يسيطرون على عذاب الله؟! ولكنّي الإمام المهديّ ناصر محمدٍ اليمانيّ خليفة الله على العالمين أفتيكم بالحق أنّه ليس مجرّد وباءٍ عالميٍّ بل عذابٌ عالميٌّ، وبما أنّه من صنف العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلكم ترجعون فحتماً الوفيّات قليلٌ بادئ الأمر ولكنّ الإصابات الآن بالملايين وكثيرٌ منهم لا يعلمون أنّهم مصابون وذلك مكرٌ من الله حتى يصيبوا قوماً آخرين يظنّون أنفسهم في مأمنٍ من عذاب الله الخانق للجهاز التنفسيّ فيضيق عليه تنفّس الهواء شيئاً فشيئاً كأنّما يصّعّد في السماء حتى يختنق بسبب التصاق الجهاز التنفسيّ وقناته، فكيف لا يصيب الله المستكبرين مَن يشاء الله منهم وهم أولى به صِليّاً؟ أولئك المعرضون عن ذكر ربّهم لعلهم يرجعون ويُهلك به الله من يشاء منهم موعظةً للعالمين لعلهم يرجعون إلى ربّهم الحق بالتضرّع والدّعاء أن يكشف عنهم عذابه ويعِدون الله أن يتّبعون كتابه القرآن العظيم ويسألوا الله التثبيت الذي يحول بينهم وبين قلوبهم فيرجون من الله أن يثبّت قلوبهم على الوفاء بما وعدوه أن يجنّبهم عذابه فيكشفَه عنهم ليتّبعوا كتابه القرآن العظيم ليكونوا من المهتدين.

  وما أريد أن أختم به بياني هذا هو النداء من الله في محكم كتابه في أثناء موعظة عذابه بمرض الصدور، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { يَا أَيُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءَتْكُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّكُمْ وَشِفَاءٌ لِّمَا فِي الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِينَ
  ﴿٥٧﴾ } صدق الله العظيم [يونس].. فتلك موعظة عذابٍ موعظة للمتقين.

  وأعلم أنّ ذلك عذابٌ ووجعٌ وهلعٌ كبيرٌ للشعوب لعلّهم يتوبون فيعبدون الله وحده لا شريك له، ويتوبون من كبائر الإثم والظلم والفواحش ما ظهر منها وما بطن سرّاً وجهراً ويتوضّأون الوضوء الكامل ليعبدوا الله وحده لا شريك له فلا يدعون مع الله أحداً، واعلموا علم اليقين أنّه عذابٌ عالميٌّ خفيّ المكر من الله الواحد القهار وليس مجرّد وباءٍ كما تزعمون، هيهات هيهات ولسوف تعلمون، ففِرّوا من الله إليه إنّي لكم منه نذيرٌ مبينُ، ولا تغلقوا بيوته عن الفارّين إلى ربّهم ليقيموا الصلاة لربّهم وحده لا شريك له، وأنّ المساجد لله فلا يدعون مع الله أحداً، ومن دخل بيوت الله لعبادة ربّه كان آمناً من فايروس الاختناق حتى ولو دخل معه مُصابون فارّون إلى الله فلن يُصيبَ المصلّين الصالحين الذين آمنوا وعلى ربّهم يتوكلون، فتوكّلوا على الله إن كنتم مؤمنين.

  واعلموا أنّ فايروس كورونا عذابٌ جديدٌ ذو بأسٍ شديدٍ داءُ الصّدور شيئاً فشيئاً حتى يقطع نَفَسَ مَن يشاء الله، ومن شُفيَ منه فليعلم أنّه ليس بسبب علاج الأطباء بل بسبب دعائه لله أرحم الراحمين، فلا ينبغى لهم أن يجدوا لعذاب الله علاجاً كونه ليس ابتلاءً لتمحيص ما في صدوركم بل عذابٌ يصيب صدور من يشاء الله من المعرضين منكم لعلّهم يرجعون، ومنكم من يتوفّاه الموت بعذاب الاختناق ذلكم ما تسمّونه (فايروس كورونا) وليس إلا من العذاب الأدنى لكثيرٍ من الناس لعلهم يرجعون ولربّهم يتضرّعون فيكشف عنهم سوء العذاب ويتّبعوا الكتاب الحق من ربّهم القرآن العظيم.

  ولا ولن يكشف عن أصحاب السّجود على ما يسمونه تراب الحسين! فما أنزل الله بذلك من سلطان لا في القرآن ولا في سُنّة البيان الحق من ربّهم بل ابتدعوها من عند أنفسهم، ولا ولن يكشف عن أصحاب دعاءِ مَن في القبور ليكشفوا عن السوء! فلا يسمعون دعاءهم ولو سمعوا لما استجابوا لهم ويوم القيامة يكفرون بشركهم ويتبرّأون منهم ويكونون عليهم ضِدّاً، فلكم حذّرناكم ونصحناكُم أن لا تدعوا مع الله أحداً ولكن للأسف! وما يؤمن أكثرهم بالله إلا وهم مشركون، وكذلك نحذّر (الظالمين بشكلٍ عامٍ) كُبراءهم ومن يليهم في بلاد المسلمين والعالمين من عذاب الله الأدنى وعذاب آياتٍ أُخر حتى يظلّهم العذاب الأكبر للذين طغَوا في البلاد وظلموا شعوبهم بغير الحق فأكثروا في الأرض الفساد، إنّ ربّك لهم لبالمرصاد.

  ونحذّرهم كذلك من عذاب كويكب العذاب الراجفة ترجف وراء المحيط الأطلسي إلى الغرب منه في الولايات المتحدة الأمريكية فيثير نقع تراب أرضهم فيملأ بتراب أرضهم فضاء العالم وموجة ضاربة تنتشر بأصقاع هذا العالم بأسره ولسوف تعلمون إنّا لصادقون بإذن الله ربّ العالمين، وكوكب سقر من بعد ذلك اذا لم يُحدث لكم كويكب العذاب ذكرى، فاتّقوا الله يا أولي الألباب.

  وجاء الفساد الأكبر الموعود في أرض المسجد الأقصى المبارك أولى القبلتين، ألا وإنّ حرمة المسجد الأقصى عند الله كحرمة المسجد الحرام يا من بِعتُم بيت الله المعظّم، فلن تجدوا لكم مِنَ الله مِنْ وليٍّ ولا واقٍ من عذابه ولسوف تخسرون الدّنيا والآخرة، ذلك هو الخسران المبين إنّي لكم ناصحٌ أمينٌ، وجاءكم الموت وأنتم في غفلة معرضون، اللهم قد بلّغتُ.. اللهم فاشهدْ، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين.

  خليفة الله وعبدُه؛ الإمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ.
  _____________


 2. زمان وقوع عذاب دردناک و برانگیخته شدن اصحاب کهف و «الرقیم» عیسی‌بن مریم نزدیک شده است...

  مصدر المشاركة
  -8-
  الإمام ناصر محمد اليماني
  04 - ذو الحجة - 1441 هـ
  25 - 07 - 2020 مـ
  ۴-مرداد-۱۳۹۹ه.ش.
  12:17 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]

  https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=333512

  _____________

  زمان وقوع عذاب دردناک و برانگیخته شدن اصحاب کهف و «الرقیم» عیسی‌بن مریم نزدیک شده است...

  بسم الله الرحمن الرحيم
  { الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ۜ ﴿١﴾ قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ﴿٢﴾ مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ﴿٣﴾ وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ﴿٤﴾ مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ ۚ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ ۚ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥﴾ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦﴾ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧﴾ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨﴾ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾ إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ﴿١٠﴾ فَضَرَبْنَا عَلَىٰ آذَانِهِمْ فِي الْكَهْفِ سِنِينَ عَدَدًا ﴿١١﴾ ثُمَّ بَعَثْنَاهُمْ لِنَعْلَمَ أَيُّ الْحِزْبَيْنِ أَحْصَىٰ لِمَا لَبِثُوا أَمَدًا ﴿١٢﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].
  {ستایش مخصوص خدایى است كه كتاب بر بنده‌ى خود نازل كرد و براى آن هیچ‌گونه انحرافى قرار نداد. (۱) [كتابى] استوار، تا از عذاب شدیدى كه از سوى اوست، بترساند و به مؤمنانى كه كارهاى شایسته انجام مى‌دهند، بشارت دهد كه براى آنان پاداشى نیكوست. (۲) براى همیشه در آن [بهشت] ماندگارند. (۳) و تا بیم دهد به آنان كه گفتند: «خداوند براى خود فرزندى گرفته است!» (۴)نه آنان به یقین و دانشى دارند و نه پدرانشان. این سخنى که از دهانشان بیرون مى‌آید، تهمت بزرگى است و جز دروغ نمى‌گویند. (۵) پس [اى پیامبر!] بیم آن مى‌رود که اگر به این سخن [الهی] ایمان نیاورند، تو در پى آنان خود را از شدت اندوه هلاک کنى! (۶) همانا ما آنچه را روى زمین است، زینت براى آن قرار دادیم تا آنان را بیازماییم که کدامشان بهتر و نیکوتر عمل مى‌کنند. (۷) و ما آنچه را روى آن است، به صورت خاک، و زمینى بى‌گیاه قرار مى‌دهیم. (۸) آیا گمان کردی اصحاب کهف و رقیم از آیات عجیب ما بودند؟! (۹) زمانی که آن جوانان به غار پناه بردند، و گفتند: «پروردگارا! ما را از سوی خودت رحمتی عطا کن، و راه نجاتی برای ما فراهم ساز!» (۱۰) ما (پرده خواب را) در غار بر گوششان زدیم، و سالها در خواب فرو رفتند. (۱۱) سپس آنان را برانگيختيم تا بدانيم (و اين امر آشکار گردد که) کدام يک از دو گروه، مدت خواب آنها را حساب کرده‌ است(۱۲)}
  مدت اقامت اول آنها به این شرح است: سیصد سال بر اساس سال قمری [محاسبات زمان در کره ماه]؛ تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { وَلَبِثُوا فِي كَهْفِهِمْ ثَلَاثَ مِائَةٍ سِنِينَ وَازْدَادُوا تِسْعًا﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].
  { آنها درغارشان سیصد سال، نه سال هم افزون درنگ کردند (۲۵) بگو: «خداوند از مدّت توقفشان آگاهتر است؛ غیب آسمانها و زمین از آن اوست! راستی چه بینا و شنواست! آنها هیچ ولیّ و سرپرستی جز او ندارند! و او هیچ کس را در حکم خود شرکت نمی‌دهد!» (۲۶)}
  و اما مدت اقامت [خواب] اول اصحاب کهف، سیصد سال قمری بر اساس محاسبات زمان در خود کره ماه است که مدت آن بر اساس حساب ایام و ماه‌ها و سال شما ؛ دقیقاً برابر ۹ هزار سال شما و اما مدت اقامت [خواب] دوم برابر ۹ سال خورشیدی [براساس محاسبات زمان در خورشید] است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَازْدَادُوا تِسْعًا ﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].
  {نه سال هم افزون درنگ کردند (۲۵) بگو: «خداوند از مدّت توقفشان آگاهتر است؛ غیب آسمانها و زمین از آن اوست! راستی چه بینا و شنواست! آنها هیچ ولیّ و سرپرستی جز او ندارند! و او هیچ کس را در حکم خود شرکت نمی‌دهد!» (۲۶)}
  همانا که مدت اقامت دوم اصحاب کهف، ۹ سال خورشیدی بر اساس محاسبات زمان در خود خورشید است که یک ماه آن برابر هزار ماه و یک سال آن برابر دوازده هزار ماه است. یعنی یک سال خورشیدی در خود خورشید برابر هزار سال شماست. پس ۹ سال خورشیدی براساس ایام و ماه و سال شما، معادل ۹ هزار سال می‌شود. یعنی مدت اقامت اول آنها بر اساس «ایّام الله» در محاسبات کتاب، ۹ روز است و مدت اقامت دوم آنها هم بر اساس «ایّام الله» در محاسبات کتاب ۹ روز. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { وَيَسْتَعْجِلُونَكَ بِالْعَذَابِ وَلَن يُخْلِفَ اللَّهُ وَعْدَهُ ۚ وَإِنَّ يَوْمًا عِندَ رَبِّكَ كَأَلْفِ سَنَةٍ مِّمَّا تَعُدُّونَ ﴿٤٧﴾ وَكَأَيِّن مِّن قَرْيَةٍ أَمْلَيْتُ لَهَا وَهِيَ ظَالِمَةٌ ثُمَّ أَخَذْتُهَا وَإِلَيَّ الْمَصِيرُ ﴿٤٨﴾ } صدق الله العظيم [ الحج ].
  { آنان از تو تقاضای شتاب در عذاب می‌کنند؛ درحالی‌که خداوند هرگز از وعده خود تخلّف نخواهد کرد! و یک روز نزد پروردگارت، همانند هزار سال از سال‌هایی است که شما می‌شمرید! (۴۷) و چه بسیار شهرها و آبادی‌هایی که به آنها مهلت دادم، در حالی که ستمگر بودند؛ سپس آنها را مجازات کردم؛ و بازگشت، تنها بسوی من است! (۴۸)}
  نزدیک است فرمان عذاب دررسد و سیارک عذاب علاوه بر بیماری واگیری که کرونا می‌نامید بر سرتان نازل شود. آنچه که شما کرونا می‌نامید؛ عذابی است که از یک «بعوضه» منفرد صادر شده و خداوند آن را از دو زوج [از یک موجود مذکر و یک موجود مؤنث به عنوان والد] خلق نکرده است. بلکه این نمونه و مثلی جدید از قدرت الهی است و خداوند سبحان آن را بدون اینکه والد مذکر و مؤنثی داشته باشد؛ خلق کرده است. بلکه مثالی از آفرینشی جدید در آیات محکم قرآن عظیم است؛ این «بعوضه مّا» منفرد [یکی] است و دومی ندارد؛ همان که خداوند با آن تکذیب‌کنندگان ذکرش [کفار و مسلمانان روگردان از] قرآن عظیم را به تحدی کشیده است. وهمچنان این «بعوضه» جدید [که کوچک‌ترین موجود زنده‌ی نامرئی است که در کتاب، از آفرینش آن یاد شده است] برای بدترین موجودات دونالد ترامپ و یارانش؛ یک تحدی است. کسانی که گمان می‌کنند قدرتی دارند که کسی یارای غلبه بر آنان را ندارد. اما خداوند با کوچک‌ترین موجود زنده‌ای که در کتاب از آن یاد شده است؛ آنان را مقهور کرده‌است. «بعوضه»ای که دانشی درمورد آن ندارید. و برای خدا شهادت می‌دهم که این تنها یک «بعوضه» منفرد و واحد است که همچنان به جنگ جهانی خود بر علیه کافران نسبت به قرآن عظیم و دشمنان قرآن عظیم و بر ضد مسلمانانی که از ذکر پروردگارشان قرآن عظیم رومی‌گردانند؛ ادامه می‌دهد. مسلمانانی که خود را مؤمن به قرآن عظیم می‌دانند و مانند کسانی هستند که گفتند شنیدیم و سرپیچی و عصیان می‌کنیم و حاضر نشدند دعوت عبد و خلیفه خدا مهدی ناصر محمد یمانی را برای حکمیت بر اساس آنچه که خداوند در کتابش نازل فرموده است را بپذیرند. حتی مسلمانان از حکم خدا در کتابش روگرداندند و لذا خداوند برای کتابش خشمگین شده است؛ پس چه کسی شما را از عذاب او نجات خواهد داد اگر راست می‌گویید...
  در هر صورت، ای جماعت کافران و مسلمانان روگردان! خداوند به خاطر کتابش خشمگین شده‌است، پس چه کسی شما را از عذاب او نجات خواهد داد اگر راست می‌گویید؟ از کسانی که به جای خدا می‌خوانید، بخواهید آسیب و سختی [ضرّ] عذاب «بعوضه تحدی» را از سرتان بردارند. این «بعوضه» مذکر نیست، بلکه مؤنث است و تخم‌گذاری می‌کند و خداوند از «سائل» تخمش، موجودی جدید خلق می‌کند که همانی است که ویروس کرونا می‌نامید. همچنین موجودی جدید که از تخم نشأت می‌گیرد و خداوند آن را از «زلال» [سفیده] تخم‌های «بعوضه مّا» منفرد می‌آفریند؛ که خلقت متشابه و در عین حال متکاثر دارند، خداوند آن را با کن فیکون آفریده است. موجود زنده جدیدی که قادر است بدون نیاز به بدن، به صورت مستقل در خشکی و دریا و هوا زندگی کند. شاهد هستید که من از همان اولین بیان، اصرار داستم آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، موجود زنده جدیدی است که بدون نیاز به بدن [انسان] زنده می‌ماند و در داخل بدن و خون زندگی می‌کند.
  ای فرزندان آدم! از خدا بترسید. توان جنگیدن با خدا را ندارید؛ ای کسانی که خود را از مکر خدا در امان می‌پنداشتید؛ شما به پروردگارتان اعلان جنگ کردید و می‌خواهید نور خدا را خاموش کنید اما شکست خوردید و خداوند نور خود را کامل خواهد کرد؛ ولو مجرمان از ظهورش خرسند نباشند. هم‌چنان چیزی درمورد «بعوضه مّا» کتاب نمی‌دانید، این مانند «بعوضه»‌های مرئی که می‌شناسید، نیست. چون آنچه که شما می‌شناسید جنس مذکر دارد که قبل از تخم‌گذاری؛ با آن لقاح می‌کند و بعد تخم‌هایی می‌گذارد که با ذریه «بعوضه» مذکر بارور شده‌است. اما خداوند «بعوضه‌ی تحدی» را بدون داشتن والد مذکر و مؤنث و با قدرت کن فیکون آفریده است و این نمونه و مثالی جدید در خلقت است که شما قادر به دیدن آن نیستید! او هم‌چنان به حملات جنگی خود در قاره‌ها و اقیانوس و دریاها و قطب‌ها ادامه می‌دهد و با کلمات خداوند؛ پرواز کرده و به حرکت در آمده و تخم خود را که بدون ذریه است، می‌گذارد و خداوند از «زلال» [سفیده] تخمش؛ موجودات زنده ویروسی متشابه و متفاوت را می‌آفریند و خداوند همه‌ی آن را با حرف کاف و نون می‌آفریند و می‌فرماید: «کن فیکون» تا بدانید که خداوند بر هر کاری قادر است اما اکثر مردم نمی‌دانند.
  من در کتاب این «بعوضه‌ی تحدی» را جز یک موجود منفرد نمی‌شناسم و لا غیر و اما درمورد ویروس‌های تخم آن، کسی جز خداوند، از سپاه خدا خبر ندارد، [این بعوضه] وارد سینه‌ها می‌شود و در آسمانِ خشکی‌ها و دریاها پرواز می‌کند؛ همچنین در آسمانِ قطب‌ها و به قومی دیگر حمله می‌برد. همانا که او دشمنِ دشمنان خداست، هرجا که باشند؛ با اذن خدا از جنگیدن با آنان عاجز نمی‌شود تا کافران و بدکاران دو جنس [جن و انس=ثقلین] بدانند قدرت آنها در برابر قدرت خداوند؛ چقدر است! چیزی نیست که مساوی قدرت این «بعوضه» مکرم و مجهزی باشد که با کلمات الهی یاری می‌شود؛ در تمام شرایط آب‌وهوایی مختلف قادر است زندگی کند؛ در مناطق با برودت یا گرمای شدید و مناطق معتدل. هم‌چنان در تمام عالم می‌چرخد، از شرق و غرب تا شمال و جنوب تا کانون‌های مرکزی را تشکیل دهد، بلکه هم در سطح زمین و هم در باطن آن [زمین مفروشه] می‌گردد و اندوه و گرفتاری ناشی از جنگ جهانی آن تشدید خواهد شد و این تنها عذاب کمتر و خفیف‌تر است؛ فقط اینکه درجه عذاب آن متفاوت است، جایی برای تذهیب است و جایی برای تأدیب و جایی برای عذاب است و جایی شرّی فراگیر و عذابی بسیار سخت. قرنطینه و فاصله‌گذاری اجتماعی به کارتان نمی‌آید، به شما خواهد رسید و گرفتار عذاب خواهید شد تا اینکه ملائکه را ببینید که هنگام مرگ برای گرفتن جانتان بر چهره و پشتتان می‌زنند، مرگ شما در کتاب، یکسان نیست؛ اگر می‌دانستید...
  ای جماعت تصمیم‌گیرندگان! راه فرار کجاست ؟ به خداوندی که خدایی جز او نیست قسم، قادر نیستید از «بعوضه» عذاب «رجز» [عذاب‌های دردناک هم‌پیمان =عذاب شرکاء] بگریزید. حتی اگر به سطح ماه بگریزید، از شما پیشی گرفته و در سطح ماه بی‌صبرانه منتظر رسیدنتان خواهد بود تا تخم‌هایش را در سینه‌تان بیفشاند و خداوند امر این تخم‌ها را با کلمات تامّه خود عهده‌دار است و از آن ویروس‌هایی را می‌آفریند که زنده‌اند و تقسیم و تکثیر می‌شوند. محل پرورش و تکثیر ویروس انسان است و این ویروس‌های بشری از انسان به انسان منتقل می‌شوند. هیچ یک از چهارپایان و حیواناتی که در خشکی و دریاها هستند یا پرندگان و خزندگان و حشرات، محل پرورش و تکثیر آن نیستند، بلکه هرکس از دو جنس [جن و انس= ثقلین] که خدا بخواهد، محل پرورش و تکثیر آن می‌شود تا شاید بازگردند و بدانند که خدایی دارند که جز او کسی نمی‌تواند آسیب و سختی را از آنان بردارد، این خداوند سبحان و پروردگار من و شما و پروردگار عالمیان است؛ آیا شما به او ایمان دارید؟ پس به سوی او بازگردید، جز او کسی این سختی را از شما برنمی‌دارد؛ آیا خدایی جز او هست؟ پاک و منزه و برتر است از آنچه که با او شریک می‌گیرید. پس به سوى خدا بگریزید، که من از سوى او براى شما هشداردهنده‌اى آشکارم [اشاره به آیه کریمه سوره الذاریات: فَفِرُّوا إِلَى اللَّـهِ ۖ إِنِّي لَكُم مِّنْهُ نَذِيرٌ مُّبِينٌ ﴿٥٠﴾] و یقین داشته باشید راه فراری ندارید مگر به سوی خداوند؛ پس از خدا به سوی او بگریزید و به درگاه او توبه واقعی کنید. در پیشگاه او انابه کرده و بخواهید قلب‌هایتان را هدایت فرماید و فرقان به شما عنایت نماید و این نور و شفای آن چیزی است که در سینه‌هاست و همچنین بصیرت قلب‌ها اگر فکر کنید....
  ای مردم! ای مسلمانان روگردان و ای کافران! بشنوید و بنیدیشید، در جنگ خداوند واحد قهار، بازگشت و عقب‌گردی در کار نیست؛ عذاب از همه طرف احاطه‌تان کرده‌است. از آسمان و زمین و خشکی و دریا و فضا و همچنین از میان خودتان. خداوند فقط و فقط برعذاب خود می‌افزاید؛ پس ای خردمندان از خدا پروا کنید. شما هم‌چنان گرفتار جنگ «بعوضه» جنگی خدا و ویروس‌های تخم آن هستید که در سینه‌ها و در هوا آزادنه زندگی می‌کنند.
  خداوند واحد قهار را به شهادت می‌گیرم و گواه بودن خداوند کافی است که من امام مهدی ناصر محمد یمانی از اولین بیان خود که در دهم رجب صادر شد، اصرار داشتم آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، موجود زنده‌ای است که قادر است به تنهایی بدون نیاز به جسم [انسان] در هوا زندگی کند. موجودی که برای زنده بودن، قائم به ذات خود است و به سینه‌ها حمله می‌کند و راه علاجی برای آن نمی‌یابم مگر آنچه که در بیانی آورده بودیم که عنوان آن این است:
  « ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل ؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!». پایان عنوان بیان
  و خداوند واحد قهار را به شهادت می‌گیرم که من نه شعر برایتان می‌سرایم و نه در نثر مبالغه می‌کنم؛ بلکه این بیان حق ذکر برای کسانی از شماست که می‌خواهند متذکر شوند و از خدا و روز آخرت می‌ترسند. هشدار دهنده، معذور است و تنها خردمندان متذکر شده و پند می‌گیرند. تمام فتواهایی که در بیان آمده‌اند، از آیات محکم قرآن، برهان دارند. امام مهدی ناصر محمد یمانی چیزی را که نمی‌داند، نمی‌گوید . بی شک‌وتردید و به اذن خدا، حق بودن بیانات امام مهدی ناصر محمد یمانی در عالم واقعیات را خواهید دید درست مانند ۱+۱=۲.
  و اما تحدی خداوند در برابر دشمنانش با مثال زدن در مورد آفرینش «بعوضه مّا» جدید، خبری است که در آیات محکم ذکر قرآن عظیم و در این فرموده خداوند تعالی آمده است:
  {إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًاۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾ } صدق الله العظيم [البقرة].
  { خداوند از این که [به موجودات کوچکی مانند] بعوضه، و بالاتر از آن، مثال بزند شرم نمی‌کند.آنان که ایمان آورده‌اند، می‌دانند که آن، حقیقتی است از طرف پروردگارشان؛ و اما آنها که راه کفر را پیموده‌اند، می‌گویند: «منظور خداوند از این مثل چه بوده است؟!» خدا جمع زیادی[نیمی] را با آن گمراه، و گروه بسیاری[نیمی] را هدایت می‌کند؛ ولی تنها فاسقان را با آن گمراه می‌سازد! (۲۶) فاسقان کسانی هستند که پیمان خدا را، پس از محکم ساختن آن، می‌شکنند؛ و پیوندهایی را که خدا دستور داده برقرار سازند، قطع نموده، و در روی زمین فساد می‌کنند؛ اینها زیان‌کارانند. (۲۷)}
  و ما تفاصیل بیشتری در بیان حق قرآن مجید که از نزد خداوند عزیز و حمید نازل شده، در نزد خود داریم وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  خليفةُ الله وعبدُهُ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ

  اقتباس المشاركة: 333539 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..

  - 8 -
  الإمام ناصر محمد اليماني
  04 - ذو الحجة - 1441 هـ
  25 - 07 - 2020 مـ
  12:17 مساءً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=333512

  _____________

  اقترب عذابٌ أليمٌ وبعثُ أصحاب الكهف والرّقيم عيسى بن مريم ..

  بسم الله الرحمن الرحيم
  { الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي أَنزَلَ عَلَىٰ عَبْدِهِ الْكِتَابَ وَلَمْ يَجْعَل لَّهُ عِوَجًا ۜ ﴿١﴾ قَيِّمًا لِّيُنذِرَ بَأْسًا شَدِيدًا مِّن لَّدُنْهُ وَيُبَشِّرَ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا حَسَنًا ﴿٢﴾ مَّاكِثِينَ فِيهِ أَبَدًا ﴿٣﴾ وَيُنذِرَ الَّذِينَ قَالُوا اتَّخَذَ اللَّهُ وَلَدًا ﴿٤﴾ مَّا لَهُم بِهِ مِنْ عِلْمٍ وَلَا لِآبَائِهِمْ ۚ كَبُرَتْ كَلِمَةً تَخْرُجُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ ۚ إِن يَقُولُونَ إِلَّا كَذِبًا ﴿٥﴾ فَلَعَلَّكَ بَاخِعٌ نَّفْسَكَ عَلَىٰ آثَارِهِمْ إِن لَّمْ يُؤْمِنُوا بِهَٰذَا الْحَدِيثِ أَسَفًا ﴿٦﴾ إِنَّا جَعَلْنَا مَا عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَّهَا لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا ﴿٧﴾ وَإِنَّا لَجَاعِلُونَ مَا عَلَيْهَا صَعِيدًا جُرُزًا ﴿٨﴾ أَمْ حَسِبْتَ أَنَّ أَصْحَابَ الْكَهْفِ وَالرَّقِيمِ كَانُوا مِنْ آيَاتِنَا عَجَبًا ﴿٩﴾ إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا ﴿١٠﴾ فَضَرَبْنَا عَلَىٰ آذَانِهِمْ فِي الْكَهْفِ سِنِينَ عَدَدًا ﴿١١﴾ ثُمَّ بَعَثْنَاهُمْ لِنَعْلَمَ أَيُّ الْحِزْبَيْنِ أَحْصَىٰ لِمَا لَبِثُوا أَمَدًا ﴿١٢﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].

  ولبثُهم الأوّل كما يلي: ثلاث مائة سنين من سنين القمر، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { وَلَبِثُوا فِي كَهْفِهِمْ ثَلَاثَ مِائَةٍ سِنِينَ وَازْدَادُوا تِسْعًا ﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾ } صدق الله العظيم [الكهف].

  فأمّا اللّبث الأول لأصحاب الكهف فهي ثلاث مائة سنين من سنين القمر لذات القمر وتعدِل بحساب يومكم وشهركم وسنينكم كما يلي: بالضبط تسعة آلاف سنة مِمّا تعدّون، وأمّا اللّبث الثاني فتِسع سنوات شمسيّة، تصديقاً لقول الله تعالى:
  {وَازْدَادُوا تِسْعًا ﴿٢٥﴾ قُلِ اللَّهُ أَعْلَمُ بِمَا لَبِثُوا ۖ لَهُ غَيْبُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ ۖ أَبْصِرْ بِهِ وَأَسْمِعْ ۚ مَا لَهُم مِّن دُونِهِ مِن وَلِيٍّ وَلَا يُشْرِكُ فِي حُكْمِهِ أَحَدًا ﴿٢٦﴾} صدق الله العظيم.

  ألا وإنّ زمن اللّبث الثاني لأصحاب الكهف تسع سنوات شمسيّة بحساب ذات الشمس، فشهرها ألف شهر وسنتها اثنَي عشر ألف شهر؛ يعني أنّ السّنة الشّمسيّة الواحدة لذات الشّمس تعدِل ألف سنةٍ ممّا تعدّون، إذاً التسع سنوات الشمسيّة تعدل بحساب يومكم وشهركم وسنينكم كذلك تسعة آلاف سنةٍ ممّا تَعدّون؛ بمعنى أنّ لَبْثَهم الأول تسعة أيّام بحسب أيّام الله في الحساب في الكتاب، وكذلك لَبْثهم الثاني تسعة أيّام بحسب أيّام الله في الحساب في الكتاب، تصديقاً لقول الله تعالى:
  { وَيَسْتَعْجِلُونَكَ بِالْعَذَابِ وَلَن يُخْلِفَ اللَّهُ وَعْدَهُ ۚ وَإِنَّ يَوْمًا عِندَ رَبِّكَ كَأَلْفِ سَنَةٍ مِّمَّا تَعُدُّونَ ﴿٤٧﴾ وَكَأَيِّن مِّن قَرْيَةٍ أَمْلَيْتُ لَهَا وَهِيَ ظَالِمَةٌ ثُمَّ أَخَذْتُهَا وَإِلَيَّ الْمَصِيرُ ﴿٤٨﴾ } صدق الله العظيم [ الحج ].

  وأوشك أن يقعَ القول عليكم بكويكب العذاب إضافةً إلى ما تُسمّونه وباء كورونا؛ بل هو عذابٌ مصدرُه من بعوضةٍ واحدةٍ فقط ولم يخلقها الله من زوجين اثنين بل ضرب مثلاً جديداً لقدرة الله فخلقها الله سبحانه من غير ذَكَرٍ ومن غير أنثى، بل ضرب مثلاً من خلق جديد في محكم القرآن المجيد ذلكم بعوضة مّا واحدة لا غير التي تحدّى الله بها المُكذّبين بذِكرِه القرآن العظيم من الكفّار والمُعرضين عن ذكرهِ القرآن العظيم من المسلمين، فلا تزال هذه البعوضة الجديدة ( التي هي أصغر كائنٍ حيٍّ خلقهُ الله في الكتاب لا يُرى ) تحدّياً لأشرّ الدّواب دونالد ترامب وأوليائِه الذين كانوا يزعمون أنّهم القوة التي لا تُقهَر فقهرَهم الله بأصغر كائنٍ حيٍّ في الكتاب؛ بعوضةٌ ما لا تُحيطون بها علماً، وأشهد للهِ أنّها بعوضةٌ واحدةٌ فقط لا تزال تخوض حربها العالميّة ضد الكافرين بالقرآن العظيم وأعداء القرآن العظيم وضدّ المُسلمين المُعرضين عن ذِكر ربّهم القرآن العظيم، ويحسبون أنّهم به مؤمنون ومَثَلُهم كمَثل الذين قالوا سمعنا وعصَينا ورفضوا أن يستجيبوا لداعي الله عبده وخليفته المهديّ ناصر محمد اليمانيّ ليحكمَ بينهم بما أنزل الله في كتابه فأعرضوا عن حُكم الله في كتابه حتى المسلمين فغضِب الله لكتابه، فمن يُجيركم من عذابه إن كنتم صادقين؟

  وعلى كلّ حالٍ لقد غضب الله لكتابه يا معشر الكافرين والمُسلمين المُعرضين فمن يُجيركم من عذاب الله ربّ العالمين إن كنتم صادقين؟ فادعوا الذين زعمتُم من دونه ليكشفوا عنكم ضرّ عذاب بعوضة التحدّي؛ وليست ذَكَراً بل أنثى تبيضُ ويخلق الله من سائل بويضاتها خَلقاً جديداً وهو بما تسمّونه فايروس كورونا، كذلك خلقاً جديداً بيضاويَ المنشأ خلقها الله من زلال بويضات بعوضة ما واحدة متشابهٌ خلقُهم ومتكاثرٌ خَلَقَهُ الله بكُنْ فيكون كائناً حيّاً جديداً تعيش في البرّ والبحر وفي الهواء من غير جسمٍ؛ بل تشهدون أنّي منذ أوّل بيانٍ مُصِرٌّ أنّ ما يسمّونه فايروس كورونا كائنٌ حيٌّ يحيا بدون أجسام ويعيش في الأجسام وفي الدّم.

  فاتّقوا الله يا بني آدم! فلا قِبَلَ لكم بحرب الله يا من أمِنْتم مكر الله وأعلنتُم على ربّكم الحرب وتريدون أن تُطفِئوا نورَه وخسِئْتم؛ وسوف يُتِمّ الله نورَه ولو كرِه المجرمون ظهوره، فلا تزال بعوضة مّا في الكتاب لا تُحيطون بها علماً، فهي ليست كالبعوضة المرئيّة التي تعرفونها كون التي تعرفونها لها ذَكَرٌ يُلقّحها قبيل أن تبيض ثم تبيض بيضاً ملقّحاً بذُريّة البعوض الذّكَر، وأما بعوضة التحدّي فخلقها الله من غير زوجين بل بكُنْ فيكون ضربَ مثلاً جديداً في الخلق ولن تَرَوها! فلا تزال تشنّ غاراتها الحربيّة عابرة القارّات والمُحيطات البحريّة والقطبيّة بكلمات الله تطير وتنطلق وتذرو بيضها من غير ذريّةٍ فيخلق الله من زلال بيضها كائنات حيّة فايروسيّة متشابهات ومختلفات، وجميعُها يخلقها الله بحَرفَي الكاف والنون فيقول: " كُنْ فيكون" لتعلموا أنّ الله على كل شيءٍ قديرٍ ولكنّ أكثر الناس لا يعلمون، ولا أعلم غير بعوضة التحدّي في الكتاب أنّها واحدةٌ فقط لا غير، وأمّا فايروسات بويضاتها فلا يعلم جنود ربّك إلا هو وتخترق الصدر وتطير في سماء البرِّ والبحر وفي سماء القُطبين فتغزو قوماً آخرين، فهي عدوّة لأعداء الله أينما كانوا فلن يعجزونها هرباً بإذن الله ليعلمَ الكفّار والفُجّار مِن الثّقلين ماذا تساوي قدرتهم عند قدرة الله! فلا تساوي قدرة بعوضة مُكرّمة ومُسَوّمة مدعومة بكلمات الله وتعيش في كافّة المناخات على مختلف أنواعها شديدة البرودة والحرارة والمناخات المعتدلة، فلا تزال تطوف العالم بأسرِه شرقاً وغرباً وشمالاً وجنوباً لتكوين البُؤَر المركزيّة؛ بل تطوف ظاهر الأرض وباطنها، ولسوف يشتدّ كرب حربها العالميّة وليست إلا من العذاب الأدنى، غير أنّ عذابها درجاتٌ فمنها تهذيبٌ ومنها تأديبٌ ومنها تعذيبٌ ومنها شرٌّ مُستطيرٌ وعذابٌ نُكْرٌ، فلا ولن ينفعكم الحجر المحجور فسوف تدركُكُم فتصيبكم بالعذاب حتى تروا الملائكة حين يضربون وجوهكم وأدباركم عند الموت لإخراج أنفسكم، وليس مماتكم سواء في الكتاب لو كنتم تعلمون.

  ويا معشر صُنّاع القرار أين المفر؟ فوالله الذي لا إله غيره لا تستطيعون أن تفِرّوا من بعوضة العذاب من رجزٍ أليمٍ حتى لو فرَرْتم إلى سطح القمر لسبقتكم إلى سطح القمر فتنتظر وصولكم على أحرٍّ من الجمر لتذرو في صدوركم بويضاتها ويتولّى الله أمر البويضات بكلماته التامّات فيخلق منها فايروسات كذلك حيّة مُنفطِرة ومُنشطِرة، وكذلك تنتقل من إنسان إلى إنسان فايروسات بشريّة نسبةً لحضانتها، ولم تتمّ حضانتها في أجسام الأنعام ولا كافّة الحيوانات البريّة ولا البحريّة ولا الطيور ولا كافّة الزواحف ولا الحشرات أجمعين، بل حضانة بويضات البعوضة مخصّصة لمن يشاء الله من الثّقلين لعلّهم يرجعون ويعلمون أنّ لهم إلهاً لن يكشف عنهم الضرّ سِواهُ؛ ذلكم الله ربّي وربّكم سبحانه ربّ العالمين، فهل أنتم به مؤمنون؟ فإليه ترجعون فلن يكشف عنكم الضرّ سواه، أَإِلهٌ مع الله؟ سبحانه وتعالى عمّا تشركون، ففِرّوا إلى الله إنّي لكم منه نذيرٌ مُبينٌ واعلموا عِلم اليقين أنّه لا مَفرّ من الله إلا إليه، فَفِرّوا من الله إليه وتوبوا إلى الله متاباً مُنيبين إلى ربّكم ليهديَ قلوبكم فيجعل لكم فرقاناً وذلك نورٌ وشفاءٌ لِما في الصدور وبَصر القلوب إن كنتم تعقلون.

  فاسمعوا واعقلوا يا معشر البشر المُعرضين المسلمين والكفّار، فلا رجعة للوراء لحرب الله الواحد القهّار وأحاط بكم العذاب من جميع الجوانب؛ من السماء والأرض برّاً وبحراً وجوّاً ومن أنفسكم، فلن يزيدكم الله إلا عذاباً فاتّقوا الله يا أولي الألباب، فلا تزالون في حرب بعوضة الله الحربيّة وفايروسات بويضاتها في الصّدور وفي الهواء الطّلق تعيش كائناً حيّاً.

  وأُشهِد الله وكفى بالله شهيداً أنّي الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ لا أزال مُصِراً من أوّل بيان:
  (في بداية شهرٍ بتأريخ عشرة رجب) (https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=324226) أنّ ما تُسمّونه فايروس كورونا كائناً حيّاً يعيش بذاته في الهواء من غير جسم؛ كائناً حيّاً بذاته يغزو الصدور، ولا أعلم لكم بعلاجٍ إلا بما جاء في البيان الذي كتبناه بعنوان: (فايروس كورونا والبيان الفصل وما هو بالهزل) انتهى.
  (https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=329951)

  وأُُشهد الله الواحد القهار أنّي لا أتغنّى لكم بالشعر ولا مبالغٌ بالنّثر بل البيان الحق للذِّكر لِمن شاء منكم أن يتذكّر ويخشى الله وعذاب اليوم الآخر، قد أعذر من أنذَر ولن يتذكّر إلا أولو الألباب، ولكلِّ فتوى في البيان برهانٌ من مُحكم القرآن، فلن يهرف الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ بما لا أعرف، ولسوف تجدون بيانات الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ هي الحقّ على الواقع الحقيقي 1+1=2 لا شكّ ولا رَيب بإذن الله العزيز الحكيم.

  وأمّا تحدّي الله لأعدائِهِ بالمَثل في خلقٍ جديدٍ بعوضة ما فهو خبرٌ مُحكَمٌ في مُحكَم الذِّكر القرآن العظيم في قول الله تعالى:
  { ۞ إِنَّ اللَّهَ لَا يَسْتَحْيِي أَن يَضْرِبَ مَثَلًا مَّا بَعُوضَةً فَمَا فَوْقَهَا ۚ فَأَمَّا الَّذِينَ آمَنُوا فَيَعْلَمُونَ أَنَّهُ الْحَقُّ مِن رَّبِّهِمْ ۖ وَأَمَّا الَّذِينَ كَفَرُوا فَيَقُولُونَ مَاذَا أَرَادَ اللَّهُ بِهَٰذَا مَثَلًا ۘ يُضِلُّ بِهِ كَثِيرًا وَيَهْدِي بِهِ كَثِيرًا ۚ وَمَا يُضِلُّ بِهِ إِلَّا الْفَاسِقِينَ ﴿٢٦﴾ الَّذِينَ يَنقُضُونَ عَهْدَ اللَّهِ مِن بَعْدِ مِيثَاقِهِ وَيَقْطَعُونَ مَا أَمَرَ اللَّهُ بِهِ أَن يُوصَلَ وَيُفْسِدُونَ فِي الْأَرْضِ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْخَاسِرُونَ ﴿٢٧﴾ } صدق الله العظيم [البقرة].

  ولدينا مزيدٌ من تفصيل البيان الحقِّ للقرآن المجيد تنزيلٌ من عزيزٍ حميدٍ، وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..

  خليفةُ الله وعبدُهُ الإمام المهديّ ناصر محمد اليمانيّ.
  ___________


 3. از مهدی منتظر به تمام پزشکان جهان، چه مسلمان و چه کافر...

  مصدر المشاركة
  -14-
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  11 - رجب - 1442 هـ
  23 - 02 - 2021 مـ
  ۵-اسفند-۱۳۹۹ه.ش.
  12:23 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=343963
  _____________

  از مهدی منتظر به تمام پزشکان جهان، چه مسلمان و چه کافر...

  به نام خداوند یگانه و یکتا که نه فرزندی دارد و نه فرزند کسی است و در تمام عالم وجود، هیچ شبیه و همتایی ندارد. این خداوند شماست و خدایی جز او نیست، پس تنها او را عبادت کنید، بدون آن که شریکی برایش قائل شوید. شما را به‌سوی او دعوت می‌کنیم تا از گناهانتان درگذرد و تا موعد معین به شما مهلت دهد.
  ای پزشکان جهان! از خدا بترسید! ای کسانی که با دادن وعده موفقیت‌آمیز بودن واکسیناسیون بر علیه آنچه که ویروس کرونا می‌نامید، باعث به تأخیر افتادنِ بازگشت بشریت به‌سوی خدا و توبه و انابه به درگاه پروردگار می‌شوید! درحالی‌که این کرونا نیست، بلکه ویروس‌هایی است که منشأ آنها «بعوضه ناشناخته» است که شما از آنها بی‌خبرید. خداوند این ویروس‌ها را از تخم بعوضه‌ای آفریده است که خود به تازگی خلق شده است. خداوند آن را با کلمات قدرت خود «کن» آفریده است و سهم شما از علم، بسیار اندک است.
  به فتوای حقی که برایتان خواهم داد، گوش کرده و توجه نموده و بیندیشید، این تنها یک گمان و پیش بینی نیست؛ چون حدس و گمان، ممکن است درست از آب درآید و ممکن است غلط باشد؛ ممکن است رخ دهد یا ندهد. اما من، امام مهدی ناصر محمد یمانی، خلیفه خدا بر مردم عالم، جز حق و واقعیت، به خدا نسبت نمی‌دهم و درستیِ آنچه را که می‌گویم در عالم واقعیات و حقایق پیدا خواهید کرد. مکر و نقشه الهی این است که تمام واکسن‌هایی که علیه سربازان خداوند –همان‌ها که ویروس کرونا می‌نامید- ساخته می‌شوند، شکست بخورند. به زودی تمام واکسن‌هایشان شکست خواهند خورد و این مکری است ضد اقدام شما علیه سربازان کوچک الهی؛ تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { وَأَنْ أَتْلُوَ الْقُرْآنَ ۖ فَمَنِ اهْتَدَىٰ فَإِنَّمَا يَهْتَدِي لِنَفْسِهِ ۖ وَمَن ضَلَّ فَقُلْ إِنَّمَا أَنَا مِنَ الْمُنذِرِينَ ﴿٩٢﴾ وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّـهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا ۚ وَمَا رَبُّكَ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ ﴿٩٣﴾ } صدق الله العظيم [النمل].
  { و قرآن [را بر مردم] تلاوت كنم.» پس هر كس هدایت را بپذیرد، به سود خود پذیرفته و هركس گمراه شود، پس بگو: «من فقط هشداردهنده‌ام!» (۹۲) بگو: «حمد و ستایش مخصوص ذات خداست؛ آیاتش را به شما نشان خواهد داد تا آن را بشناسید و پروردگار تو از آنچه انجام می‌دهید غافل نیست!(۹۳)}
  مگر گمان می‌کنید خداوند از مکر شما درمورد واکسن‌ها غافل است؟ آیات او را که بر ضد مکر شما هستند، خواهید دید. آنتی‌بادی‌هایی که باعث شده دچار این توهم شوند که واکسن‌هایشان موفق خواهند بود، فریبتان ندهد. این جنگ روانی خداوند است و بعد از شادمانی اولیه، نتیجه عکس خواهند گرفت و تمام واکسن‌هایشان شکست خواهند خورد. از آنجا که روگردانان، گرفتار مکر [خداوند] هستند، ایجاد آنتی‌بادی، فریبشان می‌دهد و به سرعت برای زدن واکسن می‌شتابند؛ آن‌گاه خداوند به سربازانش فرمان می‌دهد تا تمام واکسن‌ها را به شکست بکشانند و واکسن به همّ و غم کسانی که واکسن زده‌اند می‌افزاید [و نمی‌دانند] از عوارض واکسن بترسند یا از ابتلا به ویروس خفه‌کننده؟ بدانید گرفتار جنگی الهی با راهبردهایی مخفیانه هستید تا دریابید این جنگ، یک بیماری واگیر نیست که کوچک و بزرگ، غیر هدفمند گرفتار آن شوند.. هیهات، هیهات.. به پروردگار آسمان و زمین قسم! شما گرفتارِ مکرِ این عذاب الهی هستید، عذابی که خداوند برای روگردانان از قرآن عظیم نازل فرموده و تنها بر کسانی واقع می‌شود که به سن بلوغ رسیده باشند و اطفال و کودکان مبتلا نمی‌شوند؛ چون به بلوغ عقلی نرسیده و لذا حجت برایشان اقامه نشده است. سبحان الله، پروردگارت به احدی ظلم نمی‌کند. حتی در زمان نزول عذاب‌های ویرانگر بر سر کافرانی که قبل شما بودند، خداوند در چشم برهم‌زدنی، قبل از آنکه والدینشان را به هلاکت برساند، با کلمه الهی «کن» تمام اطفال را بیهوش کرده و می‌میراند، سپس با عذابی بسیار بزرگ و ویرانگر، پدرانشان را به هلاکت می‌رساند. چون اطفال در برابر پروردگارشان حجت دارند. مگر نه اینکه خداوند رسولان و خلفای خود را برای انسان‌هایی می‌فرستد که به سن عقل رسیده باشند تا آنها را به عبادت خداوند یکتا و بی شریک دعوت کنند، پس اگر روگرداندند و خداوند هلاکشان کرد، در برابر پروردگارشان حجت نداشته باشند که کسی به سویشان فرستاده نشده که آنان را به راه خدا بخواند؟ تصدیق فرموده خداوند تعالی:

  { رُّسُلًا مُّبَشِّرِينَ وَمُنذِرِينَ لِئَلَّا يَكُونَ لِلنَّاسِ عَلَى اللَّـهِ حُجَّةٌ بَعْدَ الرُّسُلِ ۚ وَكَانَ اللَّـهُ عَزِيزًا حَكِيمًا ﴿١٦٥﴾} صدق الله العظیم [النساء].
  {پیامبرانى كه بشارت‌دهنده و بیم‌دهنده بودند، تا پس از [آمدن] این پیامبران، براى مردم در مقابل خدا [بهانه و] حجّتى باقى نماند. و خداوند همواره شكست‌ناپذیر و حكیم است. (۱۶۵)}
  تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَوُضِعَ الْكِتَابُ فَتَرَى الْمُجْرِمِينَ مُشْفِقِينَ مِمَّا فِيهِ وَيَقُولُونَ يَا وَيْلَتَنَا مَالِ هَـٰذَا الْكِتَابِ لَا يُغَادِرُ صَغِيرَةً وَلَا كَبِيرَةً إِلَّا أَحْصَاهَا ۚ وَوَجَدُوا مَا عَمِلُوا حَاضِرًا ۗ وَلَا يَظْلِمُ رَبُّكَ أَحَدًا ﴿٤٩﴾} صدق الله العظیم [الكهف].
  {و کتاب در میان نهاده مى‌شود، پس مجرمان را مى‌بینى که از آنچه در آن است بیمناکند و مى‌گویند: «واى بر ما! این چه کارنامه‌اى است که هیچ کوچک و بزرگى را فروگذار نکرده، مگر اینکه برشمرده است!» آنچه را انجام داده‌اند، [در برابر خود] حاضر مى‌یابند و پروردگارت به هیچ‌کس ستم نمى‌کند. (۴۹)}
  به همین دلیل است که می‌بینید خداوند بالغین را گرفتار عذاب خفیف خود می‌کند نه اطفال و کودکانی را که زیر سن بلوغ هستند. خداوند کودکان و اطفال را به ویروس «عذاب حق» که نشانه و آیتی برای عالمیان است مبتلا نمی‌کند؛ همانا که پروردگارتان به بندگان ظلم نمی‌نماید. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  { مَّنِ اهْتَدَىٰ فَإِنَّمَا يَهْتَدِي لِنَفْسِهِ ۖ وَمَن ضَلَّ فَإِنَّمَا يَضِلُّ عَلَيْهَا ۚ وَلَا تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَىٰ ۗ وَمَا كُنَّا مُعَذِّبِينَ حَتَّىٰ نَبْعَثَ رَسُولًا ﴿١٥﴾} صدق الله العظیم [الإسراء].
  {هر كس هدایت یافت، پس به سود خویش هدایت یافته است و هر كس گمراه شد، تنها به زیان خویش گمراه شده است و هیچ كس بار [گناه] دیگرى را به دوش نمى‌كشد. و ما تا پیامبرى برنیانگیزیم [و اتمام حجت نكنیم، كسى را] عذاب نمى‌كنیم. (۱۵)}
  بعید نمی‌دانم بازدارندگان و ممانعت‌کنندگان بعد از این بیان، شروع به اعلان آمار روزانه برای اطفال کنند، ولی من گفتن این واقعیت را به تأخیر انداختم تا ابتدا اعتراف آنها را که اطفال واقعاً گرفتار نمی‌شوند، بشنوید و آنها [رویگردانان] نتوانسته و هرگز نمی‌توانند دلیلی علمی و قابل قبول از نظر عقل و منطق بیاورند که چرا اطفال مبتلا نمی‌شوند و اگر بگویند دلیل آن قدرت و توانایی سیستم دفاعی بدنشان است؛ با این فرموده خداوند تعالی به آنان پاسخ محکمی می‌دهیم:
  {اللَّـهُ الَّذِي خَلَقَكُم مِّن ضَعْفٍ ثُمَّ جَعَلَ مِن بَعْدِ ضَعْفٍ قُوَّةً ثُمَّ جَعَلَ مِن بَعْدِ قُوَّةٍ ضَعْفًا وَشَيْبَةً ۚ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۖ وَهُوَ الْعَلِيمُ الْقَدِيرُ ﴿٥٤﴾} صدق الله العظیم[ الروم].
  {خدا همان کسی است که شما را آفرید در حالی که ضعیف بودید؛ سپس بعد از ناتوانی، قوّت بخشید و باز بعد از قوّت، ضعف و پیری قرار داد؛ او هر چه بخواهد می‌آفریند، و دانا و تواناست. (۵۴)}
  در هر صورت، آنچه که از نزد پروردگار عالمیان به یقین می‌دانم، این است که از مکرِ آنچه که ویروس کرونا می‌نامند، گرفتار دهشت بسیار بزرگی خواهند شد و پزشکان شاهد عجایب زیادی خواهند بود و می‌فهمند که [این آفریده خداوند] در مبارزه خود، دارای استراتژی جنگی بوده و با برنامه و مکر و به صورت حرفه‌ای عمل می‌کند و می‌جنگد و گرفتار شدن افراد به صورت تصادفی و غیر هدفمند نیست تا فکر اینکه این تنها یک بیماری واگیر مانند دیگر بیماری‌های واگیر است را کنار بگذارند و بدانند، این عذاب ویروس‌های «بعوضه ناشناخته» است که هیچ چیزی درباره آن نمی‌دانند؛ یا مگر شما منشأ آن را پیدا کرده‌اید؟ سبحان الله العظیم! شما هرگز نه منبع آنچه ویروس کرونا می‌نامید را پیدا خواهید کرد و نه اینکه چگونه رفتار می‌کند. خداوند در جنگ جهانی خود، توسط کوچک‌ترین سپاه الهی در کتاب، شما را به تدریج از جایی که نمی‌دانید، گرفتار می‌کند.
  ای مردم عالم! برشماست که حقیقت فرمان خداوند به خلیفه‌اش
  «ن و القلم» را به یقین بدانید ، در آنجا که می‌فرماید:
  { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } صدق الله العظیم [القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴) و به آنان مهلت مى‌دهیم؛ چرا که نقشه‌های من محکم و دقیق است! (۴۵)}
  و از آنجایی که خداوند به خلیفه خود، ناصر محمد، فرمان داده است در دوران گفتگو قبل از ظهور، با قلم صامتِ جهانی با شما مجادله کند و از آیات محکم قرآن عظیم برایتان برهان علمی بیاورد، لذا نه شما می‌توانید سخن مرا قطع کنید و نه من می‌توانم کلام شما را قطع کنم؛ بلکه مجبورتان می‌کنیم در بیان تدبر کنید، از اول تا آ‌خرش و خواهید دید که عقلتان را به خضوع وامی‌دارد؛ چون برانگیخته شدن امام مهدی ناصر محمد، مانند برانگیخته شدن رسولان نیست؛ چون جواب مردم به رسولانشان یکی بود و فقط می‌گفتند:
  {بَلْ قَالُوا إِنَّا وَجَدْنَا آبَاءَنَا عَلَىٰ أُمَّةٍ وَإِنَّا عَلَىٰ آثَارِهِم مُّهْتَدُونَ ﴿٢٢﴾ } صدق الله العظیم [الزخرف].
  {بلکه آنها می‌گویند: «ما نیاکان خود را بر آئینی یافتیم، و ما نیز به پیروی آنان هدایت یافته‌ایم.» (۲۲)}
  آنها کتابی که از نزد پروردگار عالم برایشان آمده باشد تا به آن تمسک جویند، نداشتند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {أَمْ آتَيْنَاهُمْ كِتَابًا مِّن قَبْلِهِ فَهُم بِهِ مُسْتَمْسِكُونَ ﴿٢١﴾ بَلْ قَالُوا إِنَّا وَجَدْنَا آبَاءَنَا عَلَىٰ أُمَّةٍ وَإِنَّا عَلَىٰ آثَارِهِم مُّهْتَدُونَ ﴿٢٢﴾} صدق الله العظیم [الزخرف].
  {یا اینکه ما کتابی پیش از این به آنان داده‌ایم و آنها به آن تمسّک می‌جویند؟! (۲۱) بلکه آنها می‌گویند: «ما نیاکان خود را بر آئینی یافتیم، و ما نیز به پیروی آنان هدایت یافته‌ایم.» (۲۲)}
  اما در مورد امام مهدی ناصر محمد یمانی و امت‌هایی که درمیانشان مبعوث شده، چنین نیست. آنها در کتاب‌های تحریف شده‌شان مطالبی زیادی دارند که خداوند آنها را نازل نفرموده است، مثل آنچه که در نزد یهود و نصاری است؛ همان کسانی که تورات و انجیل را تحریف کردند. اما مسلمانان امیِّ، کتاب‌هایی مملو از احادیث و روایات دارند که بیشتر آنها مخالف آیات محکم قرآن عظیم است، جز اندکی از احادیث که حق بوده و برخلاف قرآن نیستند. اما می‌بینید که علما از احادیث حقی که در کتاب‌های حدیث آمده‌ است پیروی نمی‌کنند؛ بلکه آنها را رها کرده و از آنچه که برخلاف قرآن عظیم و عقل و منطق است، پیروی می‌کنند. چون از کسانی هستند که کورکورانه از گذشتگان پیروی می‌نمایند و نقل قول را به تعقل و تدبر ترجیح می‌دهند و به این ترتیب هم خودشان گمراه می‌شوند و هم با احادیث جعلی که با دروغ و بهتان به نبی و صحابه گرامی او نسبت داده شده است، امتشان را نیز گمراه می‌سازند. این مکر و حیله گروهی منافق است که در میان صحابه نفوذ کرده و در ظاهر خود را مؤمن نشان می‌دادند ولی کفر و مکر خود را پنهان می‌کردند. آنها چیزی غیر از آنچه را که رسول الله -علیه الصلاة و السلام- در احادیث سنت، بیان می‌فرمودند، به ایشان نسبت می‌دادند. اگر این مطالب را به آیات محکم قرآن که برای همگان روشن و بینه است، عرضه کنند، شاهد خواهند بود که این احادیث جعلی با آیات محکم قرآن اختلاف زیادی دارند، یعنی صددرصد و کاملاً متضاد هستند؛ چون حق و باطل یک‌دیگر را نقض کرده و موافق هم نیستند. اما مسلمانان، دعوت خلیفه خدا، مهدی ناصر محمد را رد کرده و حاضر نیستند احادیث «الصحیح البخاری و مسلم» و کتاب «بحار الانوار»‌ را در معرض قضاوت قرآن قرار دهند. هم اهل سنت و هم شیعیان از حکمیت بر اساس ذکر محفوظ از تحریف خداوند، خودداری می‌کنند. این کتاب خداوند قرآن عظیم است، مفسران آنها نیز برای تفسیر قرآن از بسیاری از روایات دروغین و بهتان‌هایی پیروی کرده‌اند که به دروغ به «ابن عباس» نسبت داده شده است و چقدر اینها زیاد است! چون شیاطین بشر نمی‌توانستند هیچ چیزی از کتاب خداوند، قرآن عظیم، را تحریف کنند و تنها کاری که می‌توانستند انجام دهند این بود که عامدانه احادیث و روایات دروغ از نبیّ خدا و صحابه گرامیش نقل کنند تا به این ترتیب مسلمانان را گمراه کرده و آنان را از پیروی از راه حق خداوند در قرآن عظیم، بازدارند. منافقان موفق شدند امت‌هایی را، بعد از دوران رسول الله تا امت عصر حاضر، از حق بازدارند. آنها را نه پیرو کتاب خدا خواهید یافت نه پیرو سنت حق رسولش، فقط اینکه خداوند می‌خواهد از کسانی شروع کند که در ظاهر و باطن قرآن را تکذیب می‌کنند، تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾} صدق الله العظیم [القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴)}
  [عذابِ خداوند] در میان مسلمانان همچنان خفیف است و خواهند دانست، اگر از آنچه که به خواست خدا بر سر گروهی از کافران به قرآن عظیم وارد شده عبرت نگیرند، کسانی که به خواست خدا توسط سربازان الهی گرفتار «عذاب سینه‌ها» شده‌اند؛ پس «مدد» جدید بر آنان نازل خواهد شد که «مدد» شدیدتری به دنبالش خواهد بود و هر «مدد» از قبلی شدیدتر و قوی‌تر است که در نهایت تمام واکسن‌هایشان را بی اثر خواهد کرد و حقیقت تحدی‌های امام مهدی ناصر محمد یمانی را که در تاریخ دهم رجب منطبق با پنجم مارس ۲۰۲۰ [۱۵ اسفند ۱۳۹۸] بیان شده بود، درخواهند یافت. اما درمورد کسانی که با اجبار دولت‌هایشان چاره‌ای جز تلقیح واکسن ندارند، اینان بر خدا توکل کرده و بگویند:
  { قُل لَّن يُصِيبَنَا إِلَّا مَا كَتَبَ اللَّـهُ لَنَا هُوَ مَوْلَانَا ۚ وَعَلَى اللَّـهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ ﴿٥١﴾ } صدق الله العظیم [التوبة]
  {بگو: «هیچ حادثه‌ای برای ما رخ نمی‌دهد، مگر آنچه خداوند برای ما نوشته و مقرّر داشته است؛ او مولا [و سرپرست] ماست؛ و مؤمنان باید تنها بر خدا توکّل کنند!» (۵۱)}
  چون با اجبار دولت، ناچار شده‌اند ولی قلبشان مطمئن است و ایمان دارند که خداوند آنان را از عذابش حفظ خواهد کرد و همچنین از عوارض واکسیناسیون اجباری نیز در امان او خواهند بود.
  امیدوارم خداوند به حق «لا اله الا هو» و به حق رحمتی که بر خود فرض نموده و به حق عظمت نعیم رضوان نفسش، از نزد خود فرمانی عاجل برای ناکامی تمام واکسن‌ها صادر نماید تا همه آنها به هیچ [صفری در سمت چپ] بدل گردند و از تمام واکسن‌ها ناامید شده و به سوی پروردگارشان بازگردند و از او بخواهند بیماری را از آنان بردارد؛ به شرط آنکه از خلیفه او، کسی که مردم را به پیروی از کتاب خدا قرآن عظیم فرا می‌خواند ، پیروی کنند. همانا که این دعای بنده‌اش برای این است که باعث تسریع در بازگشت مردم عالم به سوی پروردگارشان گردد تا عذاب را از آنان بردارد.
  والله، والله، که جز خداوند، هرگز کسی نمی‌تواند عذاب را از آنان بردارد و اسباب، قادر به رفع عذاب الهی نیستند و هر کس عذاب از او برداشته شود به دلیل این است که به درگاه پروردگارش تضرع نموده از او درخواست کرده است تا بدی و بلا را از او بردارد. چون طبیعت انسان این گونه است که وقتی تمام درها بر رویش بسته شود و دستش از تمامی اسباب کوتاه گردد، با تضرع به‌ پروردگارش رو می‌کند تا بدی را از او دور گرداند اما متأسفانه [بعد از رفع بلا] از پروردگارش رومی‌گرداند، انگار او نبوده که قبلاً از پروردگارش درخواست کرده تا بلا و بیماری را از او دور کند. خداوند تعالی می‌فرماید:
  {وَإِذَا مَسَّ الْإِنسَانَ ضُرٌّ دَعَا رَبَّهُ مُنِيبًا إِلَيْهِ ثُمَّ إِذَا خَوَّلَهُ نِعْمَةً مِّنْهُ نَسِيَ مَا كَانَ يَدْعُو إِلَيْهِ مِن قَبْلُ وَجَعَلَ لِلَّـهِ أَندَادًا لِّيُضِلَّ عَن سَبِيلِهِ ۚ قُلْ تَمَتَّعْ بِكُفْرِكَ قَلِيلًا ۖ إِنَّكَ مِنْ أَصْحَابِ النَّارِ ﴿٨﴾} صدق الله العظیم [الزمر]
  {هنگامی که انسان را زیانی رسد، پروردگار خود را می‌خواند و به‌سوی او باز می‌گردد؛ امّا هنگامی که نعمتی از خود به او عطا کند، آنچه را به خاطر آن قبلاً خدا را می‌خواند از یاد می‌برد و برای خداوند همتایانی قرار می‌دهد تا مردم را از راه او منحرف سازد؛ بگو: «چند روزی از کفرت بهره‌گیر که از دوزخیانی!» (۸)}
  از خدا بترسید و به یقین بدانید که لشکر خداوند، ویروس‌های «بعوضه ناشناخته» که هیچ چیز درباره آنها نمی‌دانید، در جنگ خود بر علیه مردم عالم، بر آنان غالب بوده و سیطره دارند تا آنان را وادار کنند در برابر خلیفه و بنده خدا، مهدی ناصر محمد، سر فرود آورند. پس با به تأخیر انداختن این امر، به خود ظلم نکنید و به‌سوی خدا بگریزید که من با بیان حق قرآن عظیم، آشکارا به شما هشدار می‌دهم. پس از خداوند و خلیفه او اطاعت کرده و از کتاب خداوند، قرآن عظیم، پیروی کنید، شاید مورد رحمت او واقع گردید. بیان در مورد شفا و رفع عذاب خداوند به شکل عام، در بیانی که قبلاً در ۲۶ رمضان سال ۱۴۴۱ [منطبق با ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹] تحت عنوان:
  «ويروس كرونا و بیان جداکننده حقّ از باطل؛ بیانی که بیهوده و شوخی نیست!»
  نوشته بودیم، آمده است.
  و تنها این نیست، بلکه آثار سیاره عذاب سقر از راه دور نیز هست که بیشتر و بیشتر نزدیک شده و آمار وقوع آنچه که شما بلایای طبیعی و تغییرات اقلیمی و آب‌وهوایی می‌خوانید، بالا رفته است. چقدر از ۱۶ سال قبل، در مورد عذاب الهی به شما هشدار دادیم. این همان سیاره‌ای است که شما آن را با نام نیبیرو می‌خوانید؛ سیاره‌ی سقر که هر چند وقت یک بار به سراغ زمین می‌آید [اللواحة للبشر] و از جنوب زمین و خورشید در برابرتان ظاهر خواهد شد و من از راستگویانم و لعنت خدا بر دروغگویان باد. اگر دروغ بگویم، بارش بر دوش خودم است و اگر راست گفته باشم و شما مرا تکذیب کنید، حتماً هشداری که از جانب خداوند به حق به شما وعده داده‌ایم، کسانی را گرفتار خواهد کرد که سرباز زده و در برابر خداوند و خلیفه او، مهدی منتظر ناصر محمد یمانی، استکبار ورزند. اگر دعوتگر الهی را تصدیق کنید، چرا خدا عذابتان کند، او ارحم الراحمین است... و اگر تکذیب کنید، این امری حتمی است و در زمان مقدر شده رخ خواهد داد چرا که خداوند خلف وعده نمی‌کند. پس از خدا بترسید و او را عبادت کنید که در برابر عذاب او، نه در دنیا و نه در آخرت، هیچ یار و یاور و شفیعی نخواهید داشت؛ آیا از عذاب خداوند سخت کیفر نمی‌ترسید؟ ای خردمندان! از خدا بترسید و از خدا و خلیفه او، مهدی، اطاعت کنید؛ کسی که شما را به پیروی از کتاب خدا، قرآن عظیم، دعوت می‌نمایید. پس از خدا و خلیفه او اطاعت کنید، باشد که مورد رحمت خدا قرار گیرید و خداوند بر عزّتِ بزرگانِ شکرگزارِ شما می‌افزاید. به خداوندی که پروردگار من و آنهاست، خداوند و پروردگار عالمیان، قسم! آنان در مسیری حرکت می‌کنند که برخلاف مسیر رهایی خود و امتشان از عذاب سپاهیان خداوند است، همان که ویروس کرونا می‌نامند و به خداوندی که با قدرت خود آسمان‌ها را بدون ستون‌هایی که ببینید، برپا داشت، قسم! که او با لشکریان پیاپی خود، بر عذاب خود خواهد افزود، نشانه‌ها و آیت‌‌های مفصل، هر نشانه از نشانه قبلی بزرگ‌تر است خواه از نظر روش کار و سرعت مکر و شدت بیماری و ضرری که به سینه‌ها می‌زند و خواه از نظر سرعت انتشار. این کوچک‌ترین سرباز خدا در کتاب است و از هیچ کس، نه فرشته و نه جن و انس، فرمان نمی‌گیرد، بلکه تعالیم و تجهیزات و اوامر خود را از خداوند الرحمن دریافت می‌کند، خداوندی که انسان را آفریده و از نقاط ضعف او باخبر است و به خوبی از جزئیات آنچه که آفریده، مطلع است. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {وَأَسِرُّوا قَوْلَكُمْ أَوِ اجْهَرُوا بِهِ ۖ إِنَّهُ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ ﴿١٣﴾ أَلَا يَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَهُوَ اللَّطِيفُ الْخَبِيرُ ﴿١٤﴾} صدق الله العظیم [الملك]
  {گفتار خود را پنهان کنید یا آشکار [تفاوتی نمی‌کند]، او به آنچه در سینه‌هاست آگاه است! (۱۳) آیا آن کسی که موجودات را آفریده از حال آنها آگاه نیست؟! درحالی‌که او [از اسرار دقیق] باخبر و آگاه است! (۱۴)}.
  چون سپاه خداوند، غیب نمی‌داند بلکه تنها بنده خداست و ویروس‌های «بعوضه ناشناخته» آفریده‌ای جدید هستند و چیزی درباره زیر و بم و پیچیدگی‌های جسم انسان نمی‌دانند و تخصصی درباره آن ندارند. تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {أَمَّن يَبْدَأُ الْخَلْقَ ثُمَّ يُعِيدُهُ وَمَن يَرْزُقُكُم مِّنَ السَّمَاءِ وَالْأَرْضِ ۗ أَإِلَـٰهٌ مَّعَ اللَّـهِ ۚ قُلْ هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ﴿٦٤﴾ قُل لَّا يَعْلَمُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ الْغَيْبَ إِلَّا اللَّـهُ ۚ وَمَا يَشْعُرُونَ أَيَّانَ يُبْعَثُونَ ﴿٦٥﴾} صدق الله العظیم [النمل].
  {آیا کسی که آفرینش را آغاز کرد، سپس آن را باز می‌آورد و کسی که شما را از آسمان و زمین روزی می‌دهد؛ آیا معبودی با خداست؟! بگو: «دلیلتان را بیاورید اگر راست می‌گویید!» (۶۴) بگو: «کسانی که در آسمانها و زمین هستند غیب نمی‌دانند جز خدا، و نمی‌دانند کی برانگیخته می‌شوند!» (۶۵)}
  تکرار کرده و به تمام کسانی که از ذکر، قرآن عظیم، رومی‌گردانند، فرمانی را که خداوند به خلیفه خود، امام مهدی ناصر محمد یمانی، خلیفه خدا بر عالمیان داده است، یادآوری می‌کنم. او به من فرمان داده تا شما را به خداوند سبحان بسپارم، تا با کوچک‌ترین سربازانش در کتاب، وادارتان کند تا سر فرود آورید، ای رهبران بشر، ای اصحاب قدرت و شکوه در زمین!! تصدیق فرموده خداوند تعالی:
  {فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾} صدق الله العظيم [القلم].
  {اکنون مرا با آنها که این سخن را تکذیب می‌کنند واگذار! ما آنان را از آنجا که نمی‌دانند به تدریج به سوی عذاب پیش می‌بریم. (۴۴)}
  جناب «شی جین» رئیس‌جمهور چین! جناب رئیس جمهور امریکا «جو بایدن»! آیا توانستید بفهمید منبع آن چیست؟ این تحدی است که یک سال قبل در برابر شما مطرح کردیم؛ بیانی با عنوان:
  «ویروس کرونا از عذاب‌های خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است شاید بازگردند...»
  خداوند بین من و کسی که سرباز زده و استکبار می‌ورزد، حکم می‌فرماید که او بهترین حکم‌کنندگان است و بندگان گمراهش را هدایت می‌فرماید، همان کسانی که اگر حق را بیابند، از آن پیروی می‌کنند و وعده او حق است او ارحم الراحمین است.
  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني

  ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

  اقتباس المشاركة: 343994 من الموضوع: سلسلةُ بيانات البعوضة الخفيّة وسرّ فايروس كورونا ..

  - 16 -
  الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني
  11 - رجب - 1442 هـ
  23 - 02 - 2021 مـ
  12:23 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )

  [ لمتابعة رابط المشاركة الأصلية للبيان ]
  https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=343963
  _____________


  من المهديّ المُنتظَر إلى كافّة أطباء البشر مُسلمهم والكافر ..


  بسم الله الواحد الأحد، لم يلد ولم يولد ولم يكن له كفواً أحد في الوجود، ذلكم الله لا إله إلا هو فاعبدوه وحده لا شريك له وندعوكم إليه ليغفر لكم من ذنوبكم فيؤخّركم إلى أجلٍ مسمّى، فاتّقوا الله يا معشر أطباء البشر يا من تؤخّرون البشر عن الرجوع والتوبة والإنابة إلى ربّهم بسبب ما تعِدونَهم بنجاح اللّقاحات ضد ما تسمونها فايروسات كورونا، وليست بكورونا بل فايروسات بعوضةٍ ما منشأها، ولا تحيطون بها علماً يخلُقها الله من بويضاتِ بعوضةٍ جديدةٍ في الخلق؛ خلقها الله بـ( كن؛ من كلمات قدرتهِ )، وما أوتيتم من العلم إلاّ قليلاً.

  فاسمعوا وعوا واعقلوا ما سوف أفتيكم به بالحقّ وليس مجرّد توقّعاً بالظنّ، كون الظن يحتمل الصح والخطأ وقد يكون وقد لا يكون، ولكني الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني خليفةَ الله على العالمين لا أقول على الله إلاّ الحقّ الحقيق الذي سوف تجدونهُ الحقّ على الواقع الحقيقي، مكرَ الله لفشلِ ما تعملونَ من لقاحات ضدّ جنود الله ما تسمونها فايروسات كورونا فسوف يُفشِل كافّة لقاحاتهم قريباً أجمعين وذلكم مكر مضاد لعملكم ضد جنوده الصغرى، تصديقًا لقول الله تعالى:
  { وَأَنْ أَتْلُوَ الْقُرْآنَ ۖ فَمَنِ اهْتَدَىٰ فَإِنَّمَا يَهْتَدِي لِنَفْسِهِ ۖ وَمَن ضَلَّ فَقُلْ إِنَّمَا أَنَا مِنَ الْمُنذِرِينَ ﴿٩٢﴾ وَقُلِ الْحَمْدُ لِلَّـهِ سَيُرِيكُمْ آيَاتِهِ فَتَعْرِفُونَهَا ۚ وَمَا رَبُّكَ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ ﴿٩٣﴾ } صدق الله العظيم [النمل].

  أم إنكم تظنون إنّ الله غافلٌ عن مكْركُم بلقاحاتكُم؟! ولسوف ترون آياته المضادّة لمكركم فلا تغرنّكم الأجسام المضادّة التي يوهمكُم الله بها وأنّ لقاحاتكم سوف تنجح، وإنّما ذلك حرب من الله نفسيّة فيحدث من بعد الفرح نتيجة عكسيّة فتفشل لقاحاتكم كون المعرضون في حالة مكر حتى تغرّهم الأجسام المضادّة فيهرعون للتلقيح فمن ثمّ يأمر الله جنوده بإفشال اللقاح فيزيدهم اللقاح همّاً وغمّاً في أنفسهم كافة الملقَّحين، فهل يتخوّفون من أعراض اللّقاح؟ أم يتخوّفون من إصابة الفايروس الخانق؟ فاعلموا أنّكم في حربٍ منَ الله ذات استراتيجيّة خفيّة، ذلكم حتى تعلمون أنّها ليست حرباً عشوائيّة وبائيّة تُصيب الكبار والصغار.. هيهات هيهات.. وربِّ الأرض والسماوات إنكم في مكرِ عذابٍ من الله أرسلَه الله لتعذيب المعرضين عن القرآن العظيم فقط مَن بلغ سن البلوغ (فلا يصيب الأطفال والصبيان) كونها لم تُقَم عليهم الحجة ببلوغ رشد العقل، سبحانه فلا يظلم ربّك أحداً؛ بل حتى العذاب المدمّر للكفّار من قبلكم تصدُر في لمحِ البصر كلمةً من الله إلى الأطفال (كن) فيصعقون فيموتون جميعاً قبل أن يهلك الله آباءهم ثم يهلك آباءهم بعذابٍ عظيم فيدمّرهم تدميراً كون الأطفال لهم حجّة على ربّهم، فهل يرسل الله رسله وخلفاءه من أئمة الكتاب إلا لدعوة الناس (من بَلغ رشده منهم) إلى عبادة الله وحده لا شريك له حتى اذا أعرضوا فأهلكهم الله فلا تكون لهم حجّة على ربّهم بعدم بعث داعي الله إليهم؟ تصديقاً لقول الله تعالى:
  { رُّسُلًا مُّبَشِّرِينَ وَمُنذِرِينَ لِئَلَّا يَكُونَ لِلنَّاسِ عَلَى اللَّـهِ حُجَّةٌ بَعْدَ الرُّسُلِ ۚ وَكَانَ اللَّـهُ عَزِيزًا حَكِيمًا ﴿١٦٥﴾ } [النساء].

  وتصديقاً لقول الله تعالى: { وَوُضِعَ الْكِتَابُ فَتَرَى الْمُجْرِمِينَ مُشْفِقِينَ مِمَّا فِيهِ وَيَقُولُونَ يَا وَيْلَتَنَا مَالِ هَـٰذَا الْكِتَابِ لَا يُغَادِرُ صَغِيرَةً وَلَا كَبِيرَةً إِلَّا أَحْصَاهَا ۚ وَوَجَدُوا مَا عَمِلُوا حَاضِرًا ۗ وَلَا يَظْلِمُ رَبُّكَ أَحَدًا ﴿٤٩﴾ } [الكهف].

  ولهذا السّبب تجدونه يصيب بعذابه الأدنى الكبار إلّا ما دون سن البلوغ من الأطفال والصبيان فإنه لا يصيبهم بفايروس العذاب الحقّ آية للعالمين؛ إنّ ربّكم ليس بظلامٍ للعبيد، تصديقاً لقول الله تعالى: { مَّنِ اهْتَدَىٰ فَإِنَّمَا يَهْتَدِي لِنَفْسِهِ ۖ وَمَن ضَلَّ فَإِنَّمَا يَضِلُّ عَلَيْهَا ۚ وَلَا تَزِرُ وَازِرَةٌ وِزْرَ أُخْرَىٰ ۗ وَمَا كُنَّا مُعَذِّبِينَ حَتَّىٰ نَبْعَثَ رَسُولًا ﴿١٥﴾ } [الإسراء].

  ولا أستبعد أن يقوم الصّادون بحصيلة يوميّة للأطفال من بعد هذا البيان، ولكنّي أخّرته حتّى تسمعوا اعترافهم من قبل أنهم يجدونه حقاً لا يصيب الأطفال ثمّ لا ولن تجدوهم يأتوكم بسبب علمي يقبله العقل والمنطق عن سبب عدم إصابتهم، فإن قالوا بسبب قوة جهازهم المناعي فمن ثمّ نردّ نلجمهم بقول الله تعالى: { اللَّـهُ الَّذِي خَلَقَكُم مِّن ضَعْفٍ ثُمَّ جَعَلَ مِن بَعْدِ ضَعْفٍ قُوَّةً ثُمَّ جَعَلَ مِن بَعْدِ قُوَّةٍ ضَعْفًا وَشَيْبَةً ۚ يَخْلُقُ مَا يَشَاءُ ۖ وَهُوَ الْعَلِيمُ الْقَدِيرُ ﴿٥٤﴾ } [الروم].

  وعلى كل حال، ما أعلم علم اليقين من ربّ العالمين أنّها سوف تصيبهم الدّهشة الكبرى من مَكر ما يسمونه فايروس كورونا فيشاهدون الأطباء عجب العُجاب فيعلمون أنّ له استراتيجيةٍ حربية في القتال ومكراً وتخطيطاً وتحرّفاً في القتال، وليس خبط عشواء مَن يُصيب، وذلك حتى يُذهب من أفكارهم فكرة إنّه مجرّد وباء كمثل الأوبئة؛ بل عذاب فايروسات بعوضةٍ ما لا يحيطون بها علماً، أم إنّكم وجدتّم منشأها؟ سبحان الله العظيم! فلا ولن تجدوا مصدر ما تسمونه فايروس كورونا ولا كيف تكون، فإنكم لا تعلمون من أين يستدرجكم الله بها في حربه العالميّة الصّغرى بأصغر جنود الله في الكتاب.

  ويا معشر البشر أجمعين، عليكم أن تعلموا علمَ اليقين حقيقة أمر الله إلى خليفته "
  ن والقلم" في قول الله تعالى:
  { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ وَأُمْلِي لَهُمْ ۚ إِنَّ كَيْدِي مَتِينٌ ﴿٤٥﴾ } [القلم].

  فبما إنّ أمر الله إلى خليفته ناصر محمد الذي يحاجّكم بالقلم الصامت عالمياً في عصر الحوار من قبل الظهور ليُقيم عليكم الحجة بسلطان علم محكم القرآن العظيم، فلن تستطيعوا أن تقاطعوني في الكلام ولا أستطيع أن أقاطعكُم؛ بل نُجبركم على تدبّر القول من أول البيان إلى آخره فتجدوه يلجم عقولكم إلجاماً كون بعث الإمام المهديّ ناصر محمدٍ ليس كبعث الرّسل؛ كون الرّسل ما كان جواب قومهم إلاّ كلمةٍ واحدةٍ فقط:
  { بَلْ قَالُوا إِنَّا وَجَدْنَا آبَاءَنَا عَلَىٰ أُمَّةٍ وَإِنَّا عَلَىٰ آثَارِهِم مُّهْتَدُونَ ﴿٢٢
  } [الزخرف].

  فليسَ لدَيهم كتابٌ من ربّ العالمين هم به مستمسِكون، تصديقاً لقول الله تعالى: { أَمْ آتَيْنَاهُمْ كِتَابًا مِّن قَبْلِهِ فَهُم بِهِ مُسْتَمْسِكُونَ ﴿٢١﴾ بَلْ قَالُوا إِنَّا وَجَدْنَا آبَاءَنَا عَلَىٰ أُمَّةٍ وَإِنَّا عَلَىٰ آثَارِهِم مُّهْتَدُونَ ﴿٢٢﴾ } [الزخرف].

  وأما الإمام المهدي ناصر محمد اليماني فالأمم المبعوث فيهم لديهم كثيراً من القول في كتب محرّفة بغير ما أنزلَ الله كما لدى اليهود والنّصارى الّذين حرّفوا التوراة والإنجيل، وأمّا المسلمون الأميّون فلديهم كتيّبات مِلؤها أحاديث وروايات فيها كثير مخالفة لمحكم القرآن العظيم إلاّ قليلاً فيها من الأحاديث الحقّ التي لا تخالف القرآن، ولكن العلماء تجدوهم لا يتّبعون الأحاديث الحق في كتب علم الحديث؛ بل سوف يذَروها فيتّبعوا ما يُخالف القرآن العظيم وما يُخالف العقل والمنطق كونَهم أصحاب اتّباعٍ أعمى لسلفِهم ويرجّحون النقل على العقل فأضلّوا أنفسهُم وأضلّوا أمّتهم بسبب الأحاديث الموضوعةِ زوراً وبهتاناً عن النّبي وصحابتهِ المكْرَمين، وذلك مكرٌ من طائفة بين الصّحابة منافقين يظهرون الإيمان ويبطنون الكفر والمكر غير الذي يقوله عليه الصلاة والسلام من أحاديث سنّة البيان، فلو عرَضوها على محكم آيات القرآن البيّنات للجميع لوجدوا إنّ بين تلك الأحاديث الموضوعة وبين محكم القرآن اختلافاً كثيرا؛ أي بنسبة مائة بالمائة متضادّان تماماً كون الحق والباطل نقيضان لا يتّفقان، ولكنّ المسلمين رفضوا دعوة خليفة الله المهدي ناصر محمد إلى عرض أحاديث صحيح البخاري ومسلم وكتاب بحار الأنوار!! فأبوا جميعاً سنّةً وشيعة للاحتكام إلى الذّكر المحفوظ من التحريف؛ ذلكم كتاب الله القرآن العظيم، بل مفسّريهم كذلك اتّبعوا روايات كثيرة زوراً وبهتانًا (عن ابن عباس) لتأويل القرآن، فما أكثرها! كون شياطين البشر لم يستطيعوا أن يحرّفوا في كتاب الله القرآن العظيم شيئاً وما كان لهم إلّا أن عمَدوا لوضع الأحاديث والرّوايات المفتريات عن نبي الله وصحابته المكرمين لكي يضلّوا المسلمين فصدّوهم عن اتّباع سبيل الله الحق القرآن العظيم، فنجح المنافقون بصدّ أممٍ من بعد الرسول إلى أمّة اليوم، فلا تجدوهم لا على كتاب الله ولا سنّة رسوله الحق، ولولا أنّ الله يريد أن يبدأ بالمكذّبين بالقرآن ظاهراً وباطناً تصديقاً لقول الله تعالى: { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ } [القلم].

  فلا يزال خفيفاً لديهم، ولسوف يعلمون إذا لم يعتبروا بما صنع بمن يشاء من الكفّار بالقرآن العظيم فأصاب الله ما يشاء منهم بجنديّ عذاب الصّدور، ولسوف يزيدهم مدداً جديداً يتلوه مددٌ أشدّ، وكلُ مددٍ أشدّ من ذي قبله، ولسوف يُبطِل لقاحاتهم أجمعين، ولسوف يعلمون حقيقة تحديّات الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني منذ تاريخ: (عشرة - رجب) الموافق: (5 - 3 - 2020)، وبالنّسبة للملُقَّحين كرهاً جبريّاً من حكوماتهم فليتوكّلوا على الله فيقولوا: { قُل لَّن يُصِيبَنَا إِلَّا مَا كَتَبَ اللَّـهُ لَنَا هُوَ مَوْلَانَا ۚ وَعَلَى اللَّـهِ فَلْيَتَوَكَّلِ الْمُؤْمِنُونَ ﴿٥١﴾ } [التوبة]، كونهم في وضع المُكرَهين من دولهم ولكنّ قلوبهم مطمئنة بالإيمان إنّ الله هو حافظهم من عذابه وحافظهم من أعراض اللّقاحات الجّبريّة.

  وأرجو من الله بحقّ لا إله الاّ هو وبحقّ رحمتِه التي كتَب على نفسه وبحقّ عظيم نعيم رضوان نفسه أن يصدر أمراً عاجلاً من عنده بفشل كافّة لقاحاتهم حتى تكون جميعها صفراً على الشمال فيُبلِسون من كافة اللّقاحات فيرجعون إلى ربهم ليكشف الضّرّ عنهم، شرط أن يتّبعوا خليفته الدّاعي لاتّباع كتابه القرآن العظيم، وإنّما ذلك الدعاء من عبده وذلك حتى يعجّل برجوع العالمين إلى ربّهم ليكشف عنهم عذابه، فوالله ثم والله لا ولن يكشف ضرَّ عذابه عنهم سواه ولا يكشف عذاب الله بالأسباب، فمن كشفه عنه فبسبب التضرع إلى ربه ليكشف عنه السوء، كون الإنسان بطبعه إذا تقطّعت به الأسباب تضرّع إلى ربّه ليكشف عنه السوء، ولكن للأسف يمر مُعرضاً عن ربّه كأنّه لم يدعُه إلى كشف ضُرٍّ مسّه من قبل، وقال الله تعالى:
  { وَإِذَا مَسَّ الْإِنسَانَ ضُرٌّ دَعَا رَبَّهُ مُنِيبًا إِلَيْهِ ثُمَّ إِذَا خَوَّلَهُ نِعْمَةً مِّنْهُ نَسِيَ مَا كَانَ يَدْعُو إِلَيْهِ مِن قَبْلُ وَجَعَلَ لِلَّـهِ أَندَادًا لِّيُضِلَّ عَن سَبِيلِهِ ۚ قُلْ تَمَتَّعْ بِكُفْرِكَ قَلِيلًا ۖ إِنَّكَ مِنْ أَصْحَابِ النَّارِ ﴿٨﴾ } [الزمر].

  فاتّقوا الله واعلموا علمَ اليقين أنّ جنود الله فايروسات بعوضةٍ ما لا تحيطون بها علماً لهُم المُسَيطرون في حربهِم على العالمين لإخضاعهم لخليفة الله وعبده المهديّ ناصر محمدٍ، فلا تظلموا أنفسكم بالتّأخير وفرّوا إلى الله إنّي لكم منه نذيرٌ مُبين بالبيان الحق للقرآن العظيم، فأطيعوا الله وخليفته واتّبعوا كتابه القرآن العظيم لعلّكم تُرحمون، وقد جاءكم بيان الشّفاء لكَشف عذاب الله بشكلٍ عام في بيان كتبناه في:
  (ستة وعشرين رمضان لعام 1441) بعنوانه التالي: (فايروس كورونا والبيان الفصل وما هو بالهزل..)
  https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=329951
  انتهى..

  وليس ذلك فحسب؛ بل تناوش كوكب العذاب سقر قد اقترب أكثر فأكثر فيرتفع عذاب ما تسمونه بكوارث ما تسمونها التقلّبات المناخيّة، فلكَم أنذرناكم من عذاب الله منذ ستة عشر عاماً؛ ذلكم ما تسمونه كوكب نيبيرو؛ كوكب سقر اللواحة للبشر من حينٍ إلى آخر وسوف تظهر عليكُم من جنوب الأرض والشّمس وإنّا لصادقون وأن لعنة الله على الكاذبين، فإن كنت كاذباً فعليّ كذبي وإن كنتُ صادقاً وكذَّبتم فحتماً سوف يصيبُكم ما وعدناكم بالحقّ تحذيراً من الله لمن أبىٰ واستكبَر وعصى الله وخليفته المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني، فإن صدّقتم بداعي الله فما يفعلِ الله بعذابكم وهو أرحم الراحمين؟ وإن كذّبتم فسوف يكون لِزاماً وفي أجله المسمّى إنّ الله لا يخلف الميعاد، فاتّقوا الله واعبدوه فليس لكم من دونهِ من وليّ ولا شفيع من عذابه لا في الدّنيا ولا في الآخرة، أفلا تتّقون الله شديدُ العقاب؟ فاتّقوا الله يا أولي الألباب وأطيعوا الله وخليفته المهدي الذي يدعوكم إلى اتّباع كتاب الله القرآن العظيم؛ فأطيعوا الله وخليفته لعلّكم ترحمون ولن يزيد الله الشّاكرين منكم من كبرائكم إلا عزّاً إلى عِزّه، فأقسم بربّي وربّهم (الله رب العالمين) أنهم ماشيين في الطريق المعاكس لإنقاذ أنفسهم وأمّتهم من عذاب جند الله (ما يسمونها كورونا)،
  وأقسم بِمَن رفع السّماء بلا عمدٍ ترونَها إنّ الله سوف يُملي لهم جنوداً تترى؛ آيات مفصّلات؛ كلّ آيةٍ أكبر من أختها سواءً في الطريقة وسرعة المَكر وفي شدّة الضّرر في الصّدر وفي سرعة الانتشار. وتلك من أصغر جنود الله في الكتاب ولا تتلقّى الأوامر من مَلَكٍ ولا جانٍْ ولا إنسانٍ؛ بل تتلقّى التّعليم والتّسويم والأوامر من الرّحمن الذي خلقَ الإنسان ويعلم بنقاط ضَعف الإنسان ويعلم بدقّة تفاصيل خلق الإنسان، تصديقاً لقول الله تعالى: { وَأَسِرُّوا قَوْلَكُمْ أَوِ اجْهَرُوا بِهِ ۖ إِنَّهُ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ ﴿١٣﴾ أَلَا يَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَهُوَ اللَّطِيفُ الْخَبِيرُ ﴿١٤﴾ } [الملك].

  كون جنود الله لا تعلم الغيب؛ بل عبيدٌ لله؛ فايروسات بعوضةٍ ما؛ خلقٌ جديد وليسَ لديه أيّ خبرةٍ عن تضاريس جسم الإنسان الدّاخليّة، تصديقاً لقول الله تعالى: { أَمَّن يَبْدَأُ الْخَلْقَ ثُمَّ يُعِيدُهُ وَمَن يَرْزُقُكُم مِّنَ السَّمَاءِ وَالْأَرْضِ ۗ أَإِلَـٰهٌ مَّعَ اللَّـهِ ۚ قُلْ هَاتُوا بُرْهَانَكُمْ إِن كُنتُمْ صَادِقِينَ ﴿٦٤﴾ قُل لَّا يَعْلَمُ مَن فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ الْغَيْبَ إِلَّا اللَّـهُ ۚ وَمَا يَشْعُرُونَ أَيَّانَ يُبْعَثُونَ ﴿٦٥﴾ } [النمل].

  وأكرّر وأذكّر كافّة المعرضين عن الذّكر القرآن العظيم بأمر الله إلى خليفته (الإمام المهدي ناصر محمد اليماني) خليفة الله على العالمين أن أتركَكم له سبحانه ليخضعكم بأصغر جنوده في الكتاب يا معشر أصحاب الكبرياء في الأرض من قادات البشر، تصديقاً لقول الله تعالى: { فَذَرْنِي وَمَن يُكَذِّبُ بِهَـٰذَا الْحَدِيثِ ۖ سَنَسْتَدْرِجُهُم مِّنْ حَيْثُ لَا يَعْلَمُونَ ﴿٤٤﴾ } صدق الله العظيم [القلم].

  فهل علمتُم مصدرَه يا (شي جين) رئيس الصين، ويا أيها الرئيس الأمريكي جو بايدن؟ ذلكم ما تحدّيتُكم به من قبل عامٍ ببيانٍ بعنوان:
  ( فايروس كورونا من العذاب الأدنى دون العذاب الأكبر لعلهم يرجعون .. )

  https://www.nasser-mohammad.com/showthread.php?p=324226


  والله يحكُم بيني وبين من أبى واستكبر وهو خير الفاتحين، ويهدي عباده الضّالين الذين لو علموا الحقّ لاتّبعوه ووعده الحقّ وهو أرحم الراحمين.

  وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين..
  خليفة الله وعبده الإمام المهديّ ناصر محمد اليماني.
  ______________
ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •