النتائج 1 إلى 1 من 1

الموضوع: انصار عزیزم ارتش جهانی الکترونیک؛ از خدا پروا کنید...

هذا أحد المواقع الثانوية الخاصة بتبليغ دعوة الإمام المهدي المنتظر ناصر محمد اليماني والتي لا تتضمن أية أقسام خاصة ولا رسائل ولا عضويات وبالتالي لا يمكن المشاركة فيها ولا استرجاع الحسابات المفقودة عبرها، يوجد هنا فقط موسوعة البيانات مع الترجمة لبعضها إلى مختلف اللغات، ولا يتواجد الإمام المهدي إلا في الموقع الرسمي الوحيد منتديات البشرى الإسلامية والنبإ العظيم، وهناك يمكنكم التسجيل والمشاركة والمراسلة الخاصة وأهلاً وسهلاً بكم.

مصدر الموضوع
 1. انصار عزیزم ارتش جهانی الکترونیک؛ از خدا پروا کنید...

  مصدر المشاركة
  الإمام ناصر محمد اليماني
  25 - رجب - 1441 هـ
  20 - 03 - 2020 مـ
  ۱-فروردین-۱۳۹۹ه.ش.
  06:45 صباحاً
  ( بحسب التقويم الرسمي لأمّ القرى )
  ________

  انصار عزیزم ارتش جهانی الکترونیک؛ از خدا پروا کنید...

  بسم الله لا قوة الا بالله..
  انصار پیشگام برگزیده عزیزم از خدا پروا کنید؛ در امر دعوت و تبلیغ برای نجات بشریت از توفان بسیار شدید و ویران کننده‌ی ویروس کرونا سستی نکرده و آرام نگیرید؛ این ویروس بسیار بسیار توفنده است؛ ما هیچ‌ آیه‌ای به آنان نشان نمی‌‌دهیم مگر اینکه از آیت دیگر بزرگتر بود[اشاره به آیه کریمه سوره الزخرف: وَمَا نُرِيهِم مِّنْ آيَةٍ إِلَّا هِيَ أَكْبَرُ مِنْ أُخْتِهَا ۖ وَأَخَذْنَاهُم بِالْعَذَابِ لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُونَ ﴿٤٨﴾]. پس بر انتشار بیان "ویروس کرونا عذاب خفیف‌تر قبل از عذاب بزرگ است؛ شاید که بازگردند" تمرکز کنید. با گذاشتن آن بیان؛ مسئولیت از گردن من ساقط شده است و حال بر دوش شاهدان تبلیغ بر مردم جهان است که به صورت گسترده و وسیع
  ( به صورت copy&paste) آن را در اینترنت و یوتیوب منتشر کنند. دقت کنید تا تاریخ روزی که بیان به قلم امام مهدی ناصر محمد نوشته شده یا همان روز صدور بیان را حتماً ذکر کنید؛ در یوتیوب هم همین طور در حد توانتان تلاش کنید. و هم چنان لشکر کوچک خداوند از هر طرفی به شدت و با قدرت به روگردانان از کتاب خداوند قرآن عظیم؛ چه کافر و چه مسلمان هجوم می‌برد. همه‌ی آنها از پیروی از کتاب خداوند قرآن عظیم رومی‌گردانند مگر کسی که پروردگارم به او رحم کند و بزرگان ظالم مسلمین گمان نکنند از عذاب رسته‌اند؛ در حالی که خودشان می‌دانند ستم‌کارند.
  هم چنان فتوا می‌دهیم این-ویروس- موجود زنده‌ی متشابه است ( کائن حی متشابه) که هیچ اطلاعی از آن ندارند؛ دانشمندان مکری از آن خواهند دید که باعث دهشت عقلها خواهد شد چرا که این ویروس به فرمان خداوند واحد قهار و خیرالماکرین مسیری مشخص شده دارد تا بدانند واقعاً عذابی از نزد پروردگار است و افراد را به صورت تصادفی و کورکورانه گرفتار نمی‌کند! این عذاب؛ منجر به عذاب‌های رنگارنگ(و گوناگون) می‌شود؛ درد و رنج و مرگ کسانی که تقدیرشان فرا رسیده و وحشت بزرگ و ضربه‌ی بزرگ اقتصادی به جهان و به خصوص به کشورهای بزرگ؛ و آنچه که در راه است برای گزافه گویان دروغگوی نخست، بزرگ‌تر است و خواهند دانست وسلامٌ على المُرسَلين والحمدُ للهِ ربِّ العالمين، اللهم قد بلّغتُ.. اللهم فاشهد.
  و اجازه می‌دهیم این بیان را در قسمت دانش‌نامه بیانات قرار دهید تا عاملی باشد برای شتاب در انتشار بیان اول در مورد ویروس خفه کننده کرونا؛ شاید تقوا کنند و بدانند این عذاب پروردگار عالمیان است و به سوی او بازگردند.
  به سوی خدا بگریزید که من از جانب او به شما آشکارا هشدار می‌دهم؛ با توبه و تضرع و دعا رو به پروردگار کنید و با وپیروی از کتابش قرآن عظیم، خود را از عذاب او حفظ کنید. راه فرار از عذاب خداوند بستن در مساجد بر روی نمازگزاران و کسانی که به سوی خدا می‌گریزند، نیست! آیا فکر نمی‌کنید؟ اگر نه، تنها بیشتر عذاب خواهید شد. ای خردمندان از خدا پروا کنید.
  خليفةُ الله وعبدُه الٳمام المهديّ ناصرُ محمدٍ اليمانيّ
المواضيع المتشابهه

ضوابط المشاركة

 • لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
 • لا تستطيع الرد على المواضيع
 • لا تستطيع إرفاق ملفات
 • لا تستطيع تعديل مشاركاتك
 •